Gelinler için manikür modelleri konusunda çok bir şey saymak mümkün değil. Genel olarak ya french manikür yapılır ya da beyaz oje sürülür. Ancak nail art ve oje rengi konusunda inanılmaz bir çeşitlilik hakimken gelinler için sadece iki seçenek bulunması sizce de haksızlık değil mi?

Manikür her daim kadınların tarzını tamamlayan şeylerden biri olmuştur. Gelinliğiniz de eksik kalmasın, tarzınızla tamamlansın istiyorsanız ve düğününüz yaklaşmışsa şimdiden bu manikür modellerinden birini seçmenizi öneririz.

Uçuk pembe, sizce de çok ‘gelin rengi’ değil mi aslında? Üzerine de pek çok yerde bulabileceğiniz şu narin tırnak süsüyle müthiş bir gelin manikürü olur.

Beyazdan da komple vazgeçecek değiliz herhalde! Ama ufak dokunuşlar katmanın hiçbir zararı da olmaz diye düşünüyoruz. Mesela uçan kuşlar, biraz gümüş rengiyle sıradan bir beyaz mükemmel bir maniküre dönüşebilir.

Eğer abartıdan hoşlanan bir gelinseniz bu bol aksesuarlı, bol renkli maniküre bayılacağınıza eminiz. Hem gelin hem damat figürlerinin yer verildiği manikür modelleri de bu ara çok sık görülüyor.

Günün prensesi sizsiniz zaten! Bu yüzden tırnaklarınıza da ışıltı katma konusunda serbestsiniz.

Genelde uçuk pembelere yer vermiş olabiliriz ancak nude manikür modelleri de gelinliğe son derece yakışıyor. Hem sade, hem de inanılmaz derecede zarif.

Ombre tırnakların modası geçti mi sandınız? Elbette ki hayır. Beyaz-nude, beyaz-uçuk pembe gibi kombinasyonlar gelinliğinizi en şık şekilde tamamlayacak.

‘Yooo ben hiç sıradan şeyler istemiyorum. Ama yine de gelin olduğum belli olsun.’ diyorsanız istediğiniz renk bir ojeyle tırnaklarınızı boyayabilir ve olaya biraz ışıltı katabilirsiniz.

İngilizler gibi ‘I do.’ da yazabilirsiniz, ya da kendi dilimizde ‘Evet!’ de yazabilirsiniz. Siz bilirsiniz. Ancak ne kadar hoş olduğuna bir kez daha bakmanızı öneririm.

French olmasın demiyoruz, ona da şans verilebilir elbette ancak böyle renkli, ışıltılı frenchler dururken sıradanlarına neden şans verelim ki artık?

İlgili Yazı: Evde Manikür Yapma Teknikleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here