Film yıldızları, yıldız olmayı hak etmedeki yolda yaptığı rol ile anılır. Yani onların gerçek duygularını ve hislerini filmlerde göremeyiz. Bize gösterilen senaryoda yazanlardır. En iyi aktörlerde bunu başarıp üstün performans sergileyerek duruma seyirciyi inandırandır. Film dünyasında birbirlerinden nefret eden oyuncular oldukça fazla sayıda. Bunu bize göstermeseler de gerçek bu! Hadi gelin birlikte bakalım kimmiş o oyuncular?

Birbirinden Nefret Eden Film Yıldızları

10. Julia Roberts ve Nick Nolte


Julia Roberts ve Nick Nolte birbirlerini I Love Trouble setinde birbirlerinden nefret ediyorlardı. Sahnelerinin ayrı ayrı çekilip sonrasında kurgulanmasını dahi istediler. Sonrasında Roberts, Nolte’yi iğrenç olan adlandırdı.

9. Marilyn Monroe ve Tony Curtis

Marilyn Monroe dünyanın en çok arzulanan ve beğenilen film yıldızlarının başında geliyor. Oyunculuğu ile döneminin oyuncuları arasında büyük başarı elde etmiş bir kadın. Some Like it Hot filminde Monroe ve Ton Curtis aşıkları oynuyor ancak filmdeki ilişkileri hiçte öyle değildi.  Gazeteciler Curtis’e Monroe’yu öpmek nasıl bir şey diye sorduklarında cevap oldukça ilginçti. Curtis,   “Hitler öpüyormuş gibi” diye yanıtını verdi.

8. Meryl Streep ve Dustin Hoffman

Kramer Kramer’e karşı filmde  Dustin Hoffman, Meryl Streep’in daha iyi performans göstermesi  için  ona vahşice davrandı, farklı teknikler kullandı; buna kişisel hayatını kullanma ve sürekli onu tutuşturma da dahildi. Görünen köy klavuz istemez diyoruz! Strepp’in Hoffman’dan ne kadar nefret ettiğini siz tahmin edin.

7. Marilyn Monroe ve Laurence Olivier

Marilyn Monroe’nun ortak yıldızlar arasındaki nefreti Tony Curtis ile bitmedi. Uyuyan Prens filminin çekimlerinde Olivier ve Monroe oldukça zor zamanlar yaşadı. Monroe’nun sete geç gelmesi Olivier için büyük sorun olmuştu.

6. Dakota Johnson ve Jamie Dornan


Dakota Johnson ve Jamie Dornan, kamera önünde mükemmel bir kimyaya sahip olmalarına rağmen birbirlerinden gerçekten nefret ediyordu. Birlikte rahatsız edici çıplak sahneler için bir araya geldiklerinde muhtemelen oldukça zorlanıyorlardı. Filmin 3. çekilmesine rağmen bu nefret bitmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here