Kıyafetlerimiz çeşitlendikçe, içlerine giyeceğimiz iç çamaşırları da şekillendi. Özellikle sütyenlerde oldukça fazla çeşit görebiliyoruz. Artık her kıyafetimize göre, göğüslerimize göre sütyen bulabilmemiz mümkün.

Göğüslerinize ve ihtiyacınıza göre doğru sütyen seçimi yapın.

Dolgulu Sütyenler

Dolgulu sütyenler özellikle küçük göğüslü kadınların bir numaralı dostudur. Dolgusu sayesinde göğüslerinizi daha dolgun gösterir, küçük göğüsleriniz nedeniyle giymeyi tercih etmediğiniz kıyafetleri yeniden gündeme getirir.

goguslerinize ve ihtiyaciniza gore dogru sutyen secimi 08

Push-Up Sütyen

Push-up sütyen ve dolgulu sütyen genel olarak birbirine karıştırılır, aynı şeymiş gibi algılanır. Oysa ki dolgulu sütyen göğüsleri daha büyük göstermeyi amaçlarken push-up sütyenin amacı ise göğüsleri alttan desteklemek ve daha kalkık, daha büyük göstermektir. Push-up sütyenlerle dolgulu sütyenlerle elde edeceğiniz görüntüden çok daha iddialı bir görüntü elde edersiniz.

goguslerinize ve ihtiyaciniza gore dogru sutyen secimi 01

Soft Cup Sütyen

Dikişsiz, telsiz bir sütyen çeşidi olan soft cup sütyenler de size istediğiniz her şeyi iç çamaşırınız belli olmadan giyebilme özgürlüğünü veriyor. Bir de oldukça rahat olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

goguslerinize ve ihtiyaciniza gore dogru sutyen secimi 10

Emzirme Sütyeni

Bebeğinizi emzirmek bir eziyete dönüşmesin. Her seferinde sütyeni çıkarmak, sonra tekrar giymek baya zor oluyor takdir edersiniz ki. Bunun yerine tek hamleyle göğsünüzü açıkta bırakan emzirme sütyenlerinden kesinlikle bir tane edinmelisiniz.

goguslerinize ve ihtiyaciniza gore dogru sutyen secimi 03

Toparlayıcı Sütyen

Sadece küçük göğüsler değil, büyük göğüsler de dert. Büyük göğüslü kadınların en büyük yardımcısı ise toparlayıcı sütyenler. Takıldığı anda göğüsleri 1-2 beden daha küçük gösteren ve toparlayıp, destekleyen bu sütyenler sayesinde büyük göğüslü kadınlar da rahata erdi.

goguslerinize ve ihtiyaciniza gore dogru sutyen secimi 04

Sporcu Sütyeni

Spor yapıyorsanız rahat etmek ve göğüslerinizin deforme olmasını engellemek için sporcu sütyeni şarttır.

goguslerinize ve ihtiyaciniza gore dogru sutyen secimi 06

Straplez Sütyen

Straplez sütyenler sayesinde straplez, askılı  kıyafetlerinizi de rahatlıkla giyebilirsiniz. Özellikle yaz yaklaşırken bir tane edinmenizi kesinlikle öneririm.

goguslerinize ve ihtiyaciniza gore dogru sutyen secimi 07

Silikon Sütyen

Göğüslerinize yapışan ve ne bir askıya, ne bir tele sahip olan silikon sütyenler dekolteli kıyafetler için bulunmaz nimet. Tek kötü yanı sıcak havalarda biraz kötü bir koku yaratabilmesi.

goguslerinize ve ihtiyaciniza gore dogru sutyen secimi 02

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here