Değer yargılarımız çok çabuk değişiyor. Çok değil, bundan yaklaşık 20 yıl önce etli butlu, balık etli, büyük bedene daha yakın kadınlar daha güzel bulunuyorken artık tam tersi kadınlar çekici bulunuyor. Artık daha ergenlik çağına girmemiş kızlar aneroksiya hastalığının pençesine düşüyorlar.

Kilo verme konusunda en az televizyonda, dergilerde gördüğü kadınlara ergenler kadar özenen bir grup daha vardır: Gelin adayları. Düğünlerden önce kendilerini öyle sıkı bir diyete alırlar ki ömürleri boyunca diyet yapsalar o kadar kiloyu bir anda veremezler. Öyle sihirli bir diyettir bu. Ancak gelin görün ki artık büyük beden kadınların da gelinlikleriyle barışma vakti geldi. Siz de bedeniniz ne olursa olsun gelinliğinizin içerisinde gülümsüyorsanız, unutmamalısınız ki o an dünyanın en güzel kadını sizsiniz!

Woman in white dress

goz kamastiran buyuk beden gelinler 20 goz kamastiran buyuk beden gelinler 21

young bride

goz kamastiran buyuk beden gelinler 19 goz kamastiran buyuk beden gelinler 18 goz kamastiran buyuk beden gelinler 15 goz kamastiran buyuk beden gelinler 14 goz kamastiran buyuk beden gelinler 13 goz kamastiran buyuk beden gelinler 12 goz kamastiran buyuk beden gelinler 17 goz kamastiran buyuk beden gelinler 16 goz kamastiran buyuk beden gelinler 11 goz kamastiran buyuk beden gelinler 07 goz kamastiran buyuk beden gelinler 10 goz kamastiran buyuk beden gelinler 05 goz kamastiran buyuk beden gelinler 09 goz kamastiran buyuk beden gelinler 08 goz kamastiran buyuk beden gelinler 04 goz kamastiran buyuk beden gelinler 03 goz kamastiran buyuk beden gelinler 02 goz kamastiran buyuk beden gelinler 01 goz kamastiran buyuk beden gelinler 24

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here