ARTIK BAŞARININ KAPI EŞİĞİNDESİN…

“Ölünceye Kadar Ölümsüzsün” kitabıyla büyük ses getiren Fırat Çakır bu serinin devamı olan “Hayat Bitti Dediğin Yerde Başlar” kitabıyla okuyucularının önüne tekrar çıkıyor.

İlk kitabında yaşadığı bütün sıkıntılarını, zorlu yaşamını anlatmıştı. Türlü türlü problemlerin ve sosyal yaşantısının bir anda değiştiğini lüks hayattan otobüse para veremeyecek hâle gelip hayat bittiği dediğin an başlarşehirlerarası yürüyecek noktaya gelmişti. Metropol insanlarının arasında açlık ve sefalet içinde yaşanmışlığı sayfalarda hissettirerek anlatmıştı. Aradan zaman geçmiş saygınlığı artmış, bütün zorlukların üstesinden gelmiş ve “Yediğiniz en lezzetli yemek neydi?” sorusuna “3 gün aç kaldıktan sonra gözyaşlarım karışarak yediğim simitti.” diyecekti.

Onun için hayat, intiharla yeniden canlanacaktı. Kurtuluş sadece ölmekti…

Bir şeyler değişince çok şeyler değişebilirdi. Bu kalem yazmaya başladı.

“HAYAT BİTTİ DEDİĞİN YERDE BAŞLAR”

Bu kitabında nasıl başarıldığını, engellerin nasıl aşıldığını, yaşadığımız modern çağda sayısı milyonları bulan umutsuz insanlara, umudunu yitirip hayata havlu atanlara ışık olmayı hedefliyor.

Arka Kapaktan

  Her bitiş, yeni bir başlangıcın habercisi;  her son hayata atılan yeni bir adımdır. Fırtına, gelecek güzel günleri müjdelerken başarısızlıklar, başarının kapısını aralar.

“Artık dayanamıyorum, ne yapsam olmuyor, hayat yüzüme gülmüyor” diyorsan yüzünde bir tebessüm oluşsun. Hayat, aslında tam da bitti dediğin yerde başlar. Artık başarının kapı eşiğindesin…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here