Yeni yıl, Noel, Yılbaşı kelimeleri bir çoğumuza farklı farklı duygular hissettirse de bana hissettirdiği tek bir şey var; huzur. Olabildiğince eğlendiğimiz ve hazırlıkların dahi tadını çıkarmaya uğraştığımız yeni yıl kutlamaları bir çoğumuz için umut da barındırır içinde. Sizlerin de bu yeni yılda hem hazırlık sürecini heyecanla, hem kutlamalarınızı coşkuyla, hem de başarılarınızı, aşklarınızı ve en önemlisi umutlarınızı doya doya yaşamanız gerektiğine inanıyorum

Yeni yıl hazırlıklarınız için sizlere ufaktan alternatifler ve tüyolar vermeyi amaçlayan yazılarıma devam ederken özellikle dekoratif ürünlere yoğunlaşasım geldi açıkçası.:) Özellikle birçok seçenekler sunan üretimciler çok fazla alternatif yaratma konusunda kafaları karıştırsa da hepimizin zevkine ve evimizin dekoruna hitap eden yaratıcı ürünler mevcut.

Özellikle ilgililerini çok mutlu edecek ve herkesin yüzünü güldürecek yeni yıl mumları da  büyük bir özen ve özveriyle tasarlanarak hazırlanıyor olmalı. Hem neşeli hem ilginç hem de dekoratif seçenekleri bulmak mümkün bu sene mağazalarda.  Ama ne olursa olsun,siz 2015’i beklerken, evinizin bir köşesinde umudu çağıran bir mum yanmalı.

Siz Yeni Yılı Umutla Beklerken Evinizi Süsleyecek Yılbaşı Mumları;

1.

hem_ilginc_hem_dekoratif_yilbasi_mumlari (4

Şirin mi şirin kardan adamlardan biri evinizi aydınlatsın istemez miydiniz? Bana kalırsa bir evin en nadide dekoru mumlardan oluşmalı.:)

2.

hem_ilginc_hem_dekoratif_yilbasi_mumlari (1

Erimiş karları temsilen tasarlanmış dekoratif ve ilginç mumlardan biri olarak yeni yıl gecenizi aydınlatmayı bekliyor.

3.

 

 

hem_ilginc_hem_dekoratif_yilbasi_mumlari (5

Sevimli bir Noel Baba, elinde aydınlıkla evinize misafir olsun istiyorsanız Noel Baba mumları tasarlamaya başlayan mağazaları ziyaret etmeye başlayabilirsiniz.

4.

 

hem_ilginc_hem_dekoratif_yilbasi_mumlari (9

 

5.

hem_ilginc_hem_dekoratif_yilbasi_mumlari (7

Mumu yandıkça içindeki hediyelerin de ortaya çıkacağı bir seçenek.:) Noel Baba ayakkabısı şeklinde tasarlanan bu tarz mumlar da meraklılarının ilgisini çekebilir.

6.

hem_ilginc_hem_dekoratif_yilbasi_mumlari (1)

Şık seçenekler arıyorsanız, her türden seçeneklerin mevcut olacağı mağazalar var ama bana kalırsa mum, imalatçısından alınmalı öyle değil mi?

 

7.

hem_ilginc_hem_dekoratif_yilbasi_mumlari (2)

İlginç, yaratıcı ve dekoratif seçeneklerden biri de mavi buz şeklinde eriyen mumlar.

8.

hem_ilginc_hem_dekoratif_yilbasi_mumlari (4)

Dışarısı buz gibi soğukken, içeriyi sıcacık tutabilecek dekoratif seçenekleri de değerlendirmek de fayda var.

 

9.

hem_ilginc_hem_dekoratif_yilbasi_mumlari (5)

Minik minik, eriyen çam ağaçlarına bayılmamak elde değil.

10.

hem_ilginc_hem_dekoratif_yilbasi_mumlari (7)

Süslenmiş de süslenmiş ve evin baş köşesine de çok yakışacak şık seçeneklerden biri olarak evinize konuk olmayı bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here