Önceden de ‘yeni gelin evi’ kavramı vardı bizim için ancak bu kadar hayatımızın içinde değildi. Ev hediyemizi götürmek için bir bakardık bu süslü ve yeni evlere ancak artık ev hediyesini götürmesek de, düğüne gitmesek de hatta o kişiyi tanımasak bile yeni gelin evlerini görüyoruz. Çünkü artık internet var, süslü sunumları sergilemek için sınırsız bir ortam var, yeni gelinlere ilham veren diğer yeni gelinler var, var da var yani.

Biz de şimdi sizin için çeşitli görseller derledik. Bu görseller size çok tanıdık gelecek çünkü ‘yeni gelin’ dendiği zaman akla bu eşyalar geliyor!

11.Keçe Lazer Kesim Runner

Çok güzel, onu lafımız yok ama neden ille keçe? Keçe olmazsa olmuyor mu o runner? Runner sermeyin demiyoruz yeni gelinler, hobi olarak yine serin ama mis gibi runner modelleri var mahkum değilsiniz bu modele.

10.Genelde Keçeden Amerikan Servisler

Genelde runnerla takım oluyor ancak bazen gelinlerimiz asilik yapıyor ve tamamen farklı tarzda alıyor Amerikan servislerini. Kaynanaysa arkadaşlarına dedikodusunu yapıyor gelininin: “Sanki anasının karnından Amerikan servisle doğmuş.”

9.Aşırı Süslü Kapı Süsü

Gelin ve damadın isminin yazılı olduğu bu kapı süsleri Instagram’da kişiye özel tasarım yapan sayfaların en büyük ekmek kapısı olmuştur.

8.Çeşitli Mesajlar Veren Mutfak Önlükleri

“Ömer getirir, Büşra pişirir.” , “Seda yapar da Mahmut yemez mi?” temalı mutfak önlükleri de her yeni gelin evinin demirbaşı.

7.Genelde Pembe ve Beyaz Renklerde Tercih Edilen Aşırı Süslü Yatak Örtüleri

O kadar düzenli örtülür ki insan müzeye mi geldim diye sorgular bir an.

6.Mutfak Panosu

Bereketli Mutfağım, Şirin Mutfağım başlıklı bu mutfak panoları kişiye özel de yapılabiliyor. Aslında maddeleri güzel. Besmele çek, aşçıyı öp vs. ancak sanırım her yeni gelin evinde bulunması, pembe olması ve aşırı şirin bir çift çizimi bulundurması nedeniyle bize itici geliyor.

5.Yatak Başına ya da Salona Konmuş Kocaman Dış Çekim Fotoğrafı

Üzerinde saatlerce düşünülen bu fotoğraf hakkında lütfen yorumunuzu esirgemeyin. Bekliyorlar çünkü.

4.Mini Market Arabası

Neden var, bilmiyoruz.

3.Mini Lokumluk

En cici, en pembe lokumlar için birebir.

2.Miğferli Kahve Takımı

Sultan 4. Murat bile bu kadar süslü değildi. Hayır, pahalı da bir şey yani ne böyle sanki bedava dağıtılmış gibi.

1.Cibinlik

Asmalı Konak’taki Bahar bile kıskançlığından çatlar bu cibinlikleri, bu yatakları görse.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here