Sülüman, diyerek girdi hayatımıza ve tükenmişlik sendromuyla çıktı gitti. Aslında çıktı demek yanlış olur. Çünkü Meryem Uzerli hala Türkiye’den sevilerek takip edilen kadınlardan biri.

hurrem sultandan hamilelik pozlari 06

Valla ben bu kızı bildim bileli mutsuzdu Türkiye’de. Hep mi hüzün olur bir insanın gözlerinde? Bu kızda vardı işte. Meğersem tükeniyormuş yavaş yavaş kızceğiz. Aniden kaçtı gitti sonra. Spekülasyonlar döndü durdu hakkında. Gündem uzunca bir süre meşgul oldu. Tam azıcık duruldu meydan hoooop Ayşe Armanla yaptığı röportaj yayınlandı ve her şey bir anda tekrar patladı. İyi yaptı bence tüm bunlardan uzak kalarak. O olay röportajı yeniden hatırlamak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

hurrem sultandan hamilelik pozlari 09

Kendisi hamile. Hatta doğumu oldukça yakınladı. Şubatta doğum yapması beklenen sanatçı şu an 7 aylık bir bebeği taşıyor karnında. Yakın arkadaşı fotoğrafçı Urban Ruths’a verdiği pozlarla gündemde şimdi de. Olay olacak görüntüler yok aslında. Ama ülkemizden bu kadar sansasyonel bir şekilde ayrılan kişinin vesikalığı bile olay olur ülkemizde, bilirsiniz 😀

hurrem sultandan hamilelik pozlari 07

Hürrem Sultan olarak hayatımıza giren ve bana göre rolünün hakkını fazlasıyla veren Meryem Uzerli, 1982, Almanya-Kassel doğumlu. Gurbetçi Türk bir babanın ve Alman bir annenin dört çocuğundan ikinci kızı. Kendisi burada olduğu kadar Almanya’da da ünlü. Orada birçok projede yer almış. Ve sadece birkaç ay sonra anne olacak. Umuyorum çocuğunu büyütürken tükettiği şeyleri geri kazanır.

hurrem sultandan hamilelik pozlari 03

Siz sever miydiniz Hürrem’i? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın, sevgiler…

hurrem sultandan hamilelik pozlari 02

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here