Cilt güzelliği için sağlıklı bir hayat felsefesini benimseyen HydraFacial yöntemi, sadece cildin görünümünü iyileştirmek değil, aynı zamanda genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmayı hedefler.

Hyaluronik asit, at kestanesi tohumu özü, kırmızı ALG ekstraktı, bakır çinko ve magnezyum peptitleri gibi en çok istenen besin maddeleri ile botanik içerikleri sağlamak için geliştirilmiş, patentli vakum teknolojisi kullanır.

Aynı zamanda kirliliğin, güneşin ve stresin sebep olduğu serbest radikallerin zararlarına karşı koymak için çalışan, cildi zarar verebilecek, yaşlanma sürecini hızlandıran en güçlü antioksidanlarla doludur.

HydraFacial nasıl etki eder?

Ana tedaviler altı aşamalı bir süreçtir; cildi temizler, ölü deri hücrelerinden arındırır, siyah noktaları çıkarır, kolajen seviyelerini korur ve yeniden yapılandıran uzun süreli hidrasyon ve gerekli besin desteği sağlar.

HydraFacial kimler için uygundur?

HydraFacial, herkesin yaptırabileceği bir tedavidir. Derinin ihtiyacı doğrultusunda gerekli desteği sağlayarak cilt sağlığında herkesin gözle görebileceği gelişme sağlar. Ayrıca tedavinin cildin spesifik ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel bir hale getirilebilir. HydraFacial hakkında daha fazla bilgi almak için Neva Clinic’ten randevu alabilirsiniz. HydraFacial uygulaması cildinizin sağlığını yeniden kurmak ve derin / kalıcı hidrasyon sağlamak için en iyi yollardan biridir.

HydraFacial kişiye özel plana bilir mi?

Özelleştirilebilen HydraFacial tedavisi, spesifik cilt endişelerinizi güvenli ve etkili bir şekilde çözmek için uyarlanabilir. Hedeflenen sorun / çözüm protokolleri, en yaygın cilt endişelerinin hafifletilmesine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. HydraFacial uzmanınız, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için tedavinizi her zaman daha da uyarlanabilir. Cildiniz herkes ile aynı değildir ve tedavinizin de aynı olmaması gerekir.

Cilt sağlığı için sağlıklı yaşam

HydraFacial sağlıklı cilt tedavisi, nemlenmeyi artırmak ve cildi çevresel hasarlardan korumak için antioksidanlar, peptitler ve hyalüronik asit ile dolu süper serumları kullanır; şarj edilmesini, yenilenmesini ve canlandırılmasını sağlar.

HydraFacial express

HydraFacial tüm avantajları ile yoğun bir yaşam tarzına sahip olan herkes için mükemmel çözümler sunar.

HydraFacial ile yaşlanmayı durdurun

Bu hedefe yönelik HydraFacial anti-aging tedavisi, cildin elastikiyetini arttırırken, cildi sıkılaştıran ve gözle görülen pürüzleri gidermek için ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olan özel bir yaşlanma karşıtı serum kullanıyor.

HydraFacial ile cilt lekesi tedavisi

HydraFacial cilt parlaklaştırma tedavisi klinik olarak kahverengi lekelerin görünümünü en aza indirgediği kanıtlanmıştır! Cansız cildi uyandırmak için özel olarak formüle edilen tedavi, koyu renk lekeleri, güneşten hasar gören bölgeleri hedef alır ve cildi daha düz bir ten rengine kavuşturarak parlatır.

HydraFacial ile akne ve akne izi tedavisi

HidraFacial sivilce ve sivilce yara izi tedavisi, aşırı yağların birikmesini azaltarak aktif aknenin tedavisine yardımcı olur. Aynı zamanda doğal salisilik asit kullanılarak yara izlerini de iyileştirir. İlk tedavinizden itibaren iyileşmeler hemen görülebilir.

Detaylı bilgi için: nevaclinic.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here