İşte o ne zamandan beri beklediğiniz gün geldi çattı! Şimdi sıra ilk buluşmada. Peki nasıl bir makyaj yapmalı? Nasıl görünmeli? Ne sürmeli? Ne sürmemeli? Bu sorularınızı, hatta daha fazlasını aşağıda bulabileceksiniz. Keyifli okumalar!

Digital Image by Sean LockeDigital Planet Designwww.digitalplanetdesign.com

Tüylerden kurtulma işinin bir gece önceden yapın çünkü kızarıklıklar karşınızdaki kişi için hoş görünmeyecektir. Hatta hassas bir cildiniz varsa epilasyondan sonra rahatlatıcı bir krem kullanmayı ihmal etmeyin. Bebek pişik kremleri bu iş için çok ideal!

ilk bulusmaya dair guzellik tuyolari 02

Ah o da ne! Tam buluşma anınınızın gelip çattığı gün bir sivilce mi? Telaşa gerek yok. Kapatıcınızla bu işi de çözeceksiniz. Kapatıcıyı kalın bir tabaka halinde değil de ince katlar halinde sivilcelerinizin üzerine uygulayın. Bu işlemi fondöten sürdükten sonra yapmanızda yarar var. Ardından pudra geçin.

Acne facial care teenager woman squeezing pimple

Tırnak yiyorsanız ve tırnaklarınız berbat durumdaysa fazla uzun ve dikkat çekici olmayan takma tırnaklardan faydalanma vakti geldi demektir. Ama dediğim gibi fazla uzun olmasın. Eğer uzunsa kısaltın ve dikkat çekici renklere boyamayın.

ilk bulusmaya dair guzellik tuyolari 04

Eller çok önemli! Yatmadan önce kesinlikle birkaç defa el kremi sürün, onun yanına giderken de sürün, yani aklınıza geldikçe sürün. Hatta bu sıcak havalarda çılgın bir öneri olabilir ama ellerinize vazelin sürüp eldivenle uyumaya ne dersiniz?

ilk bulusmaya dair guzellik tuyolari 01

Makyajınızı kesinlikle abartmayın! Her türlü abartıdan uzak durun çünkü erkekler doğallıktan, doğal görünenden hoşlanırlar.

ilk bulusmaya dair guzellik tuyolari 07

Ruj meselesi önemli. Ne dişlerinize bulaşıp sizi rezil etmesini ne de yanağından öperken yapış yapış olmasını istemeyiz. Bu nedenle rujunuzu sürdükten sonra dudaklarınızla parmağınızı ısırarak fazlalığı alın.

ilk bulusmaya dair guzellik tuyolari 03

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here