İlk izlemin, ilk etki bir kadın için de bir erkek için de asla unutulmaz. Bu yüzden ilk randevunuzda kılık kıyafetinizden saçınıza parfümünüze kadar gösterdiğiniz özeni seçeceğiniz mekana da göstermelisiniz. Çünkü tüm detayları tamamlayacak olan mekandır. İşte bu yüzden ilk aşkın kıvılcımlarının alevlenmesinde katkımız olsun diye sizler için 5 özel mekan araştırdık. İşte partnerinizi henüz ilk buluşmada aşık edecek mekanlar…

5-BOAZ BAR

boaz

Le Méridien Istanbul Etiler’in en üst noktası, 34. Katında yer alan BOAZ Bar, modern ve şık bir tasarımıyla ilk randevuda partnerinizi etkileyecek özel bir mekan. Loş ışıkları ve eşsiz manzarasıyla zamanın nasıl akıp gittiğini anlamayacaksınız.

4-LEB-İ DERYA RİCHMOND

LebiDerya_2

İstiklal Caddesi’ndeki Richmond Otel’in 6. Katındaki Leb-i Derya Richmond,  Boğaz ve Tarihi Yarımada manzarası ile iddialı olan diğer bir mekanımız.    Oldukça şık ve romantik olan bu harika mekan güneşin batışına doğru tarifsiz bir manzara sunuyor.

3-ARMADA PERA TERAS

armada pera teras sultanhamt

Armada Hotel Pera’da yer alan bu şık restoranda tarihi yarımada ve Haliç’e bakan, İstanbul’u 360 derece gözler önüne seren muhteşem bir manzara sunuyor.

2-LE FUMOİR

LAFUMOİR

Georges Hotel’in terasında yer alan bu şık restoran Galata’dan eşsiz bir manzaraya dalma imkanı sunuyor size. Yanınızdaki partnerinizle birlikte mis gibi bir manzara ve şahane yemekler sizi bekliyor.

1-SUMMIT BAR & TERRACE

Summit Bar & Terrace

Conrad İstanbul Hotel’in 14. katında şehrin ve Boğaz’ın doyumsuz manzarasına sahip Summit Bar & Terrace, İstanbul’un en iddialı manzarasına sahip diğer bir mekanımız. Siz de ilk randevunuzun unutulmaz olmasını istiyorsanız bu harika mekan sizi bekliyor olacak!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here