Yılın en sevilen havaları olan bahar havaları devam ediyor. Bahara dair birçok moda belirlenirken ojeler de bu belirlemeden nasibini alıyor. Gelin bu sene tırnaklarda en çok göreceğimiz renklere bir göz atalım. Hem de modaya en uygun oje önerileriyle beraber!

ilkbaharin en moda oje renkleri 16

Mint Yeşili

Mint yeşili senelerdir güzel havaların bir numaralı ojesi. Bu sene de bu ününü koruyor ve tırnaklarda hükmünü sürdürmeye devam ediyor.

ilkbaharin en moda oje renkleri 08

Güzel bir mint yeşili için Watsonslarda satılan Rimmel London markasının Peppermint adlı ojesine bakabilirsiniz.

ilkbaharin en moda oje renkleri 09

Bebek Mavisi

Bu sene tırnaklarımız bebek sevimliliğine bürünüyor. Bebek mavisi bu baharın en popüler renklerinden biri.

ilkbaharin en moda oje renkleri 04

Bebek mavisi bir oje için hem kaliteli hem uygun fiyatlı bir alternatif olan Flormar’ın 423 numaralı ojesine göz atabilirsiniz.

ilkbaharin en moda oje renkleri 14

Yeşil-Mavi

Bebek mavisi ya da mint yeşili gibi canlı renkleri sürmekten çekiniyorsanız sizler için en az o renkler kadar güzel bir önerimiz var. Hem yeşil hem maviyi içinde barındıran koyu renkler de bu senenin en moda renklerinden.

ilkbaharin en moda oje renkleri 11

Yeşil-mavi’nin en güzel hallerinden biri olan Miss Universe rengi Essence markasına ait. Essence markasını Gratis ve Rossmann mağazalarından bulabilirsiniz. Şunu da söylemek isterim ki Essence ojelerinin kalıcılığı ne yazık ki kötü. Ama kalıcılığı artıran bir top-coatla desteklerseniz sorun olmayacaktır.

ilkbaharin en moda oje renkleri 13

Orkide Moru

2014’ün aylar öncesinde belirlenen moda renginin orkide moru olduğundan bahsetmiştik. Dolayısıyla bu ilkbaharda bu rengi tırnaklarda her zamankinden çok göreceğiz.

ilkbaharin en moda oje renkleri 01

Bu rengin tırnaklarda en güzel hayat bulmuş haline dünyanın bir numaralı oje markalarından biri olan Essie markasının In Splash Of Grenadine rengiyle kavuşabilirsiniz. Essie markasını Boyner, YKM ve Sephora mağazalarından edinebilirsiniz.

ilkbaharin en moda oje renkleri 05

Hardal Sarısı

Birkaç sene önce herkesin kıyafetlerinde az çok bulunmuş hardal sarısı rengi bu sene tırnakların modası. Sarıdan daha az dikkat çeken ama kesinlikle birçok kişiye çok daha uygun bir renk olan hardal sarısını kesinlikle değerlendirmelisiniz.

ilkbaharin en moda oje renkleri 12

Bu rengi tırnaklarınızda görmek isterseniz Claire’s mağazasından 78 numaralı ojeyi edinebilirsiniz.

ilkbaharin en moda oje renkleri 15

Beyaz Oje

Beyaz bu tür havalarda tırnaklarda hep gördüğümüz bir renk. Bu sene de tahtını kimselere bırakmıyor.

ilkbaharin en moda oje renkleri 17

Çoğu beyazın ellerde kireç gibi durmasından, ya da tam rengini verememekten bahsederiz ya benim bugüne kadar sürdüğüm en güzel beyaz hafif pembe alt tona sahip Essie Fiji rengidir. Israrla isteyiniz!

ilkbaharin en moda oje renkleri 07

Metalik Renkler

Tırnaklarına asi bir hava katmak isteyen hanımlara özel olarak bu sene metalik renkler de çok moda.

ilkbaharin en moda oje renkleri 03

Metalik oje için renk skalası çok geniş olan Rimmel ojelerden Metal Rush serisine göz atabilirsiniz.

ilkbaharin en moda oje renkleri 02

Gri Oje

İlkbaharla hiçbir alakası olmayan gri rengi de sanıyorum havaya renk katmak için bu senenin moda tırnak renklerinden olmuş.

ilkbaharin en moda oje renkleri 18

Gri oje için Sally Hansen markasının Grey Area adlı ojesine göz atabilirsiniz. Sally Hansen markasını birçok kişisel bakım mağazasında ve yetkili eczanelerde bulabilirsiniz.

ilkbaharin en moda oje renkleri 06

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here