Ansızın kriz yapar,gecenin bir vakti sizi evden çıkarır ve onu ağzınıza attığınız andan itibaren damağınızda yavaşça erimesini hisseder farklı hazları aynı anda yaşarsınız. Kokusu bile sizdeki keyfin ve mutluluğun artmasına sebeptir. Mutluluk hormonu olan Endorfin’i adeta peşinden sürüklüyor, bir anda gülümsemenize sebep oluyor. Kalp hastalıkları ve kanserle mücadele ediyor, cildi ve kemikleri besliyor. Neden mi bahsediyoruz, tabii ki Çikolatadan!

Günün her saati çikolata kriziniz tuttuğunda dışarıya çıkmak zorunda kalmadan tek tıkla ayağınıza gelen çikolatalar ve işte  size bu hizmeti sunan 5 güvenli E-ticaret şirketi…

5- Tatli bi Kutu

Untitled-1

Sevgilinize, annenize, arkadaşınıza isimlerinin harflerinden oluşturulan bir çikolata hediya etmek istiyosanız Tatli bir Kutu bu hizmeti  veriyor. Birbirinden farklı çikolata örneklerinin bulunduğu bu çikolata sitesinden gönül rahatlığı ile hediye alabilirsiniz.

4-BULDUMBULDUM.COM

BULDUM

İlginç hediyelik eşyalar ile adını duyuran ve orijinal ürün fikirleriyle yoluna başarıyla devam eden buldumbuldum.com, tüm diğer kaliteli hizmetleri gibi çikolata e-ticareti’nde de önde kuruluşlardan. Aşkınızı bu kez sözcüklerle değil çikolatalarla söyleyin ve bunu sizin yerinize buldumbuldum.com   yapsın…

3-ÇİKOLATA SEPETİ

sepet

Sevdiğiniz insanın gönlünü almak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ona hatanızı telafi ettirmek için mükemmel bir çikolata kutusu gönderin. Sonuç garanti olacaktır. Ama hatırlatmakta fayda var, sevgilinizin bu çikolatalardan ona hep alın diye sürekli bir vukuat çıkarması muhtemel.

2-GODİVA

mortazavi20120327080930953

Belçika çikolatası çok meşhurdur. Öyle ki yedikçe yiyesiniz gelir, kokusu kendisinden önce bulur sizi. Godiva markası 1926 yılında Joseph Draps tarafından Belçika’da kurulmuş olan köklü bir marka, belki de belçika çikolatasını meşhur eden yeteneklerden de biridir. Belçika kraliyet sarayının resmi tedarikçisi pozisyonunu kazanması bakımından bu ihtimal yüksek elbette.Ve Türkiye’ye firması olarak tüm çikolataları bizzat birinci elden yiyorsunuz çünkü Godiva tüm çikolatalarını Belçika’dan ithal ediyor.

1-ÇİKOLATABU

52104350

2007 yılı başında, çikolatanın sadece satın alınan bir lezzet değil; aynı zamanda çok güzel bir hediye seçeneği olarak konumlandırılmasını misyon edinerek piyasaya giriş yapan ChocChic Çikolata Tasarım; kalitesi ve lezzetiyle , kısa zamanda adından söz ettirir noktaya gelmiş.

 Tasarımları tamamen ChocChic’a ait olan ve Pelit Çikolata tarafından üretilen ChocChic Çikolataların ; halen 300’ü aşkın özgün modeli bulunuyor. Tasarım tescilli ürünü Diaper Cake ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ChocChic, Şubat 2011 itibariyle yeni bir ilke daha imza atarak hediye sektörüne çok farklı bir boyut kazandıran, “Konuşan Çikolatalar”ı hayata geçirmiş kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here