İç giyim en az dış giyim kadar önemli ve seçiminde oldukça dikkatli olunması gereken bir konudur. Cildinizle bire bir temas eden ve vücudun hassas bölgelerinde kullanılan iç çamaşırlar insan vücuduna zarar vermeyecek dokuda ve hassasiyette olmalıdır. Aksi halde vücudun çoğunlukla kapalı bölgelerinde cilt hassasiyetleri ve sorunları meydana gelebilir. Bu ihtimali düşündüğünüzde seçimlerinizde daha hassas olmanız gerekiyor. Bu aşamada sizler için birbirinden güvenilir iç çamaşırı şirketlerini bir araya getirdik. Saatlerce mağaza mağaza dolaşmadan tek tıkla istediğiniz ürün güvenle kapınızda!

1-Miss Claire

1368778158_offer_Claire3

1960 yılında bayan çeyizlik koleksiyonları hazırlayan firma 1980 yılında bayan iç giyim ürünleri üretim ve ihracatına başlamıştır. Triumphe, Oyhso, Etam, Chantelle, La Senza, gibi dünyanın birçok ülkesinden, ünlü markaya fason üretim de yapan bu firma, burada edindiği deneyimler ile birlikte 1997 yılında Miss Claire adı altında kendi markasını çıkarmış imalat ve pazarlamasına başlamış.Bugün 18 adet Miss Claire mağazası, 450 satış noktası ve yurt dışı temsilcilikleri ile beraber her geçen gün daha da büyüyen bu firma iç giyim için hem sağlıklı hem de oldukça modern tasarımlarla dilediğiniz ürüne güvenle ulaşabilmenizi sağlıyor.

Fashion bayan çamaşırları, Basic ve kullanışlı sütyenler, %100 pamuklu kumaştan oluşan “Miss Claire Pure” koleksiyonu, Özel üretim kumaşlardan yapılan korse, jüpon ve kombinezonların yer aldığı “Miss Claire Shapewear” koleksiyonu, Pijama ve Ev giyimi ürünleriyle zengin bir koleksiyon yelpazesine sahip. Miss Claire koleksiyonları tasarım ve kalıpları firmanın 2. Merkezi olan Fransa nın Lyon şehrindeki deneyimli stilist kadrosu ve İngiltere de baş stilistliğini Louis Brady nin yaptığı tasarım ofisi tarafından oluşturulmakta ve tasarlanmaktadır.

2- Encici İç Giyim

ENCİCİ Tekstil, iç giyim sektöründeki başarı öyküsünün temellerini 2000 yılında atmış ve 2008 yılında kendine ait markası “NCC ENCİCİ” yi tescil altına almış bir iç giyim firmasıdır.  Bu marka adı altında ticari faaliyetlerine devam eden firma, genç, kararlı ve girişimci ruhuyla iç giyim toptan ve perakende ticaretinde Doğu Marmara Bölgesindeki ihtiyaçları ve istekleri yakından takip ederek, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile modern  tasarımlara imza atıyor.

Encici; güvenilir, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile ürün portföyündeki geniş yelpazesi ve en uygun fiyat politikası ile iç giyim sektöründeki güncel moda trendlerini takip ederek devamlılığını sağlayan güvenilir bir e-ticaret firması.

penti

3-Penti

Tüm kadınların oldukça yakından tanıdığı Penti referansını yine kadınlardan alıyor. Mağazalarının sayısı Türkiye’de 200 üzerinde. Yurt dışında ise 17 farklı ülkede, 43 mağazası bulunuyor markanın. İngiltere, İtalya ve Çin’de satış ofisleri bulunan penti, başta Balkan ülkeleri olmak üzere Amerika’dan Suudi Arabistan’a, İngiltere’den Moğolistan’a dünyanın birçok yerinde, her milletten insana ürünlerini ulaştırabilecek kadar sektörün gözde markalarından. Bunu da Avrupa’nın en büyük ilk 5 üretici firmasından biri olarak yapıyor. Aynı zamanda dünyaca ünlü birçok markanın da üreticisi yine penti. 2012 yılında, dünyanın en büyük yatırım fonlarından Carlyle Group ile yaptığı ortaklık, global bir Türk markası yaratma hedefine biraz daha yaklaştırıyor penti’yi. Daha çok çorap üzerine ün salan penti iç giyim ve mayo’da da tercih edilen ve güven sunan markalardan.

4-Loya ve NBB İç Giyim

Yarattığı özgün tasarımlarla e-ticaret firmalarının içinde seçkin bir konumda yer alan referansını NBB kalitesiyle pekiştiren loya e-ticaret size dilediğiniz model iç giyim ürünlerini hem uygun fiyata hem de sağlıklı ve oldukça da kaliteli ürünleriyle sunuyor.

5- Yeterler İç Giyim

Yeterler group yönetim kurulu başkanı  Turgay Yeter tarafından 32 yıl önce kurulan yeterler, ticari faaliyetlerine ilk olarak iç giyim üretim ve toptan satış olarak başlamış. Zaman geçtikçe büyümüş ve ülkenin her ilinde müşteriler edinmiş, hedefindeki üretime de kalitesiyle ulaştırmış güvenilir bir e-ticaret firması.Toptan ticaretine aktif olarak devam ederken diğer taraftan perakende mağazacılık piyasasına girerek bu alanda da yatırımlar yapmış olan firma, profesyonel mağazacılığı tercih ederek, toptan piyasasından çekilmiş. İç giyim sektöründe zaman geçtikçe mağazalar açan ülke ekonomisine sağladığı katkıları ve istihdamını artıran yeterler bu alanda profesyonel anlamda mağazacılık yapan ilk firmalardan biri olarak markasını güçlendirmiş. 2013 yılında 128 bit ssl sertifikası alarak en güvenli şekilde altyapısı oluşturulmuş olarak hizmete giren yeterler.com.tr online alışveriş mağazası zengin çeşitli iç giyim ürünlerini uygun fiyat politikasından sapmadan en güvenli şekilde müşterilerine sunuyor.

6-Kadınımgüzelim.com

kadınımguzelimcom  encici

 

Kadınımgüzelim.com adıyla aldığı ve iç giyim firması olarak faaliyet gösteren sitede birbirinden zengin içerikte iç çamaşırı bulmanız mümkün. Kadinimgüzelim.com aslında bir ‘faprika’e-ticaret yazılım şirketine bağlı çalışıyor ve bu yüzden oldukça güvenli bir iç çamaşır alışveriş sitesi. Beğendiğiniz ürünleri güvenle sipariş edebilirsiniz.

 

encici

 

7-La Senza

Bayan iç giyimi ve bayan giysileri perakende satışı alanında Kanada’nın en önde gelen firmaları arasında yer alan La Senza, Merkezi Kanada’nın Montreal şehrinde bulunuyor. 1966 yılında Stephen Gross ve Irving Teitelbaum tarafından, Quebec eyaletinin Sherbrooke şehrinde, Suzy Shier adlı mağazanın açılması ile faaliyetlerine başladı. Bugün ise Şirket, LA SENZA Lingerie , LA SENZA International ve. lasenza.com adlarını taşıyan dört ayrı firmadan oluşmaktadır.

LA SENZA Lingerie, Kanada’nın değişik şehirlerinde bulunan alışveriş merkezlerinde yer alan 300’den fazla mağazası ile faaliyetlerini sürdürmektedir ve LA SENZA ve Silk & Satin markası altında, günün modasına uygun bayan iç çamaşırları, gecelik ve pijamalar ve bu tür hediyelik giyim eşyaları sunmaktadır. Şirket, ABD piyasalarında adını duyurmak amacıyla kurmuş olduğu LA SENZA Lingerie LP adlı firma aracılığı ile, ABD’nin Kuzey Doğu bölgesinde 5 mağaza açmış bulunmaktadır.

la-senza

LA SENZA International, dünya çapında 30 ülkedeki 300’den fazla LA SENZA International ve 36 La SENZA Girl mağazaları aracılığı ile faaliyetlerini sürdüren uluslararası lisanslı ortaklarına, destek ve hizmet sunmaktadır. Şirketin, 31 Ocak tarihi itibarıyla sona eren mali yıl içinde elde ettiği satış karı, 281,8 milyon dolara ulaşmıştır.

Uluslar arası anlamda tescilli ve güvenilir bir marka olan La Senza ile seksi ve konforlu iç giyimin kalitesini içinizde taşıyacaksınız!

8- Alptu.com

Alper Tuhafiye Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1997 yılından beri faaliyetlerini bay, bayan, çocuk iç giyim, pijama, kravat ve çorap satışı olarak sürdürüyor.

images

9-Orkide iç giyim

Türkiye’nin en büyük iç giyim Alışveriş sitelerinden olan orkide iç giyim geçmişten günümüze sağlıklı, modern ve beğenilen ürünlerini müşterilerine güvenle ulaştırıyor.

10-NBB

Kadın iç çamaşırı dendiğinde kaliteli ürünleriyle akla gelen bir diğer isim de NBB. Hem konforlu hem şık tasarımlarıyla adeta müşterilerinde bağımlılık yaratan bu marka, her bedenden kadına hitap etmei ile de geniş bir müşteri yelpazesine sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here