İlk izlemin her zaman çok ama çok önemlidir. Özellikle de iş görüşmelerinde bu önem daha da artar. Çünkü bir insanı ilk bakışınızda tanıyamaz, huylarını alışkanlıklarını bilemezsiniz. Fakat ilk izlenim ve enerjisi yüksek biri her zaman diğer rakiplerine nazaran 1-0 önde olacaktır. İlk bakışta kişinin özelliklerini bilemeyebilirsiniz ama onun iş görüşmesine gelirken oluşturduğu kombinden yola çıkarak hakkında fikir sahibi olabilirsiniz: Ciddi, ağır başlı, sorumluluk bilinci taşıyan… Elbette bunlar sadece ilk aşamada sizin ancak tahminlerinizi oluşturacaktır fakat sonraki aşamalarda bu tahminlerinizin ne kadar yerinde olduğunu siz de göreceksiniz. Bu yüzden iş görüşmelerine ve iş yemeklerine giderken sizin imajınıza katkıda bulunacak çeşitli kombin önerilerimizi sizler için oluşturduk.

Mekanı es geçmeyin: Öncelikli önemli olan nasıl bir mekanda ağırlanacağınızdır. Size önceden bunun bilgisi mutlaka verilir. Bazı iş yemekleri daha şık ve eğlenceli mekanlarda geçebiliyor. Eğer çok ünlü bir mekanda olacaksanız ve bu klasik sıkıcı iş yemeklerinden uzak daha enerjik ve eğlenceli bir yemek olacaksa, yine de siyahtan vazgeçmeyin deriz ama küçük dekoltelerle kıyafetinizi fazla ciddiyetten de kurtarabilirsiniz.

siyah-elbise-modelleri-2014

İş yemeği için bu modeller mekana göre seçildiğinde oldukça yerinde ve iddialı seçimler olacaktır.

Siyah diz altı elbise 

siyah

İş görüşmeleri ve iş yemekleri için oldukça yerinde tercihlerdir. Fakat bu modelde elbiseleri herkesin taşıması kolay olmayacaktır. Genelde bu model elbiseleri uzun boylu ve zayıf kadınlara öneriyoruz.

Hem seksi hem ciddiyet veren elbiseler

 

3siyah

 

Bu tarz elbiseler sizi ciddiyetin sıkıcılığından kurtaracak ve kadınsı özellikteki çekicilik ve alımlı görüntünüzü pekiştirip karşı tarafa pozitif bir enerji yansıtacaktır.

Ceket pantolon kombini

ceket-pantolon-kombine-4

Uzun bacaklı ve ince belli kadınlara özellikle önerdiğimiz bu harika ceket pantolon kombini iş görüşmelerinde vazgeçilmezler arasına girdi bile.

 

Renkli tercihler için…

 iş renkli

Bu harika elbiseler içinde kendinize olan güveniniz adeta tavan yapacak! Tercihini siyah renkten yana kullanmayacak olan kadınlar için en güzel alternatifler bu şık ve sade elbiseler olacak.

ASİL VE COOL SEÇİMLER

iş

BASKIN İŞ KADINI STİLİ

işş

İşini hayatına fazlaca yansıtan ve işinde ciddiliği arayan kadınların tercihleri olan bu elbiseler de sizin iş yaşamınız ve işe bakışınız bakımından karşı tarafa olumlu ve pozitif bir etki bırakacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here