Erkeklerin merak ettiği soruların başında kadınların zevk alma noktaları nelerdir sorusu gelir. Kız arkadaşıyla ya da karısıyla ilişkiye girecek olan erkek kadının vücudunda hangi bölgeye dokunacağını bilmek ister. Bu sebeple kadınların zevk aldığı pozisyonları bilmek erkekler için son derece önemlidir. Erkekler cinsel ilişki esnasında partnerlerine daha büyük bir haz yaşatmak için bu noktaları merak ederler. Bu haz noktalarının keşfedilmesi sayesinde cinsel ilişkinin süresinin uzaması her iki taraf içinde oldukça önemlidir. İki tarafta da oluşacak büyük bir haz cinsel ilişkiyi daha keyifli bir hale getirecektir. Kısaca tanımlamak gerekirse kadının 8 tahrik noktasına dokunarak onlara büyük bir zevk ve seks sırasında isteği arttıracak arzuyu rahatlıkla verebilirsiniz. Bizde bu yazımızda sizlere kadınların tahrik noktaları ve sevdiği pozisyonları anlatacağız. İşte kadınların zevk noktaları..
İşte en çok merak edilen kadının 8 tahrik noktası

Kadının 8 Tahrik Noktası

Cinsellik Beyinde Başlar, Beyinde Son Bulur

Erkeklerin çoğu mutlaka kadının 8 tahrik noktasını merak etmiş ve internette bununla ilgili araştırma yapmıştır. Bedenlerin birleşmesiyle gelişen cinsel ilişkide tarafların birbirlerine karşı duydukları haz çok önemlidir. Partnerinizle tensel bir probleminiz bulunmuyorsa cinsel ilişki esnasındaki güzel yaklaşımınız arzunuzu daha da arttıracaktır. Fakat olumsuz bir yargıya kapıldığınız takdirde ilişkiniz süresi kısalır. Bu sebeple ilişki esnasında kadına atacağınız bir bakış ve kulağına fısıldayacağınız kelimenin bile seks sırasında önemli olduğunu unutmayın.

Boyun Bölgesi

Boyun bölgesi kadınların cinsel ilişki esnasında zevk alıp tahrik olduğu önemli bir bölgedir. İlişki esnasında kadının boynuna yumuşak bir şekilde öpücükler atmanız onu daha çok tahrik edecektir. Öpücükleri giderek sertleştirmeniz cinsel ilişki esnasında arzuyu da daha da arttıracak ve böylelikle partnerinizle keyifli dakikalar yaşayacaksınız.

Sırt Bölgesi

Sırt bölgesine cinsel ilişki esnasında hamle yaparsanız partnerinize büyük bir zevk verebilirsiniz. Kadınların sırt bölgesinden tahrik olduğu pek bilinmez. Cinsel ilişki sırasında kadının sırtına masaj tarzında yapacağınız okşamalar ve dokunuşlar onun size karşı olan isteğini daha da arttıracaktır. Sırt bölgesine uygulayacağınız hamleler kadınların zevk alma noktaları arasında önemli bir yere sahiptir.

Göğüsler ve Göğüs Uçları

Göğüs bölgesi şüphesiz ki cinsel ilişkide haz duygusunu arttıracak önemli bir bölgedir. Erkekler mutlaka kadınların zevk alma noktaları arasında göğüs bölgesinin ne kadar önemli olduğunu merak etmektedir. Kadınlar göğüslerine ve göğüs uçlarına yapacağınız hamleler asla karşı koyamaz. Ön sevişme esnasında kadınların göğüs noktalarına yönelmek önemli bir hamledir. Bu sayede partnerinizi cinsel ilişkiye rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Çünkü kadınlar göğüslerine dokunulmasından ve göğüslerin okşanmasından çok zevk alırlar. Ve göğüsleri emilen kadınlar cinsel haz veren hormonları daha çok salgılarlar.

Saçlar

Kabul edilmelidir ki kadınlar erkek arkadaşlarının saçlarını okşamasına bayılırlar. Bu cinsel ilişki sırasında da geçerlidir. Kadınların zevk noktaları arasında ilişki anında kadının saçlarını okşamanız onun büyük bir haz almasını sağlar. Bir de saçlarının kokusunu içinize çekerseniz partnerinizin ayakları yerden kesilecektir.

Dudaklar

Kadınların zevk aldığı noktalardan birisi de dudaklardır. Kadının dudaklarına iyi dokunan erkeklere kendilerini tamamen teslim ederler. Kadınların hassas zevk noktaları, bu yüzden erkeklerin ön sevişme esnasında dudaklara yapacağı her hamle oldukça önemlidir. İlk başta parmaklarınızın ucuyla partnerinizin dudaklarını okşayıp daha sonra hafif hafif öpmeye başlayabilirsiniz.

Kalçalar

Kalça bölgesi kadınların zevk alma noktaları listesinde ilk sıralarda rahatlıkla yer alabilir. Ön sevişme esnasında kadının kalça kısmına yapacağınız masajlar onun hazzını daha çok arttıracaktır. Cinsel ilişki sırasında kadının kalçalarını sıkmanız ve tokat atmanız partnerinizin ilişkiden çok büyük zevk almasını sağlayacaktır.

Vajina

Vajina açıkçası kadınların kalesidir. Vajinaya iyi bir şekilde hamle yapan bir erkek kadına büyük bir zevk verir. Hatta tam tabiriyle onu doyum noktasında zirveye rahatlıkla çıkarabilir. Yeter erkek vajinaya nasıl ve ne şekilde dokunacağını bilsin. Vajina bölgesine yapacağınız okşamalar ve masajımsı hareketler partnerinizin büyük bir haz duymasını sağlayacaktır.

Kadınların Zevk Aldığı Pozisyonlar

Erkekler kadınların zevk aldığı pozisyonları merak ederek her ilişkide farklı pozisyonlar denemeye çalışmaktadır. Belli başlı cinsel ilişki pozisyonları olsa da her çiftin kendi uyguladığı farklı pozisyonlar bulunmaktadır. Bu pozisyonlar arasında en bilinenleri köpek duruşu (doggy style), misyoner pozisyon ve arkadan vajinaya giriştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here