Birçoğumuz kafelerde soluklanıp bir kahve içmekten büyük memnuniyet duyarız. Özellikle çalışan kesimin en sevdiği içeceklerden biridir kahve. Ancak kafelerde kahvelere para vermekten bütçemiz kuruyor, bu duruma bir dur demeye ne dersiniz? Kafelere tabi ki gidin, ancak size hiçbir kafeyi aratmayacak bir dekorasyon önerisiyle geldik. Artık kendi evinizin baristası olacak ve misafirlerinize hiçbir kafeyi aratmayacak şekilde kahve servisi yapacaksınız. İşte evinize renk katacak, kahve kokusu katacak, mükemmel kahve köşeleri!

20.

Normalde dolapların içine koyduğunuz en sevimli kahve ve şeker kavanozlarını kahve köşenizin baş tacı yapın.

19.

Ve elbette bu gösterişli kahve köşelerinde en süslü kupaları göstermek lazım!

18.

Gördüğünüz gibi iyi bir kahve köşesi için kahve makinesine dahi gerek yok. Bir french press bile yeterli. Siz sadece kendi kafenizden ayrılmak istemeyin, gerisi bir şekilde hallolur.

17.

16.

15.

14.

13.

Eğer siz de evinizde bu tarz kara tahtaları kullanmak istiyor fakat kullanacak bir yer bulamıyorsanız işte sizin için mükemmel bir fırsat!

12.

11.

10.

Tabi bir kahve köşesi yapabilmeniz için illa bir mobilyanın üzerini kahve araç ve gereçleriyle donatın demiyoruz. Genelde kahvenizi pişirdiğiniz yeri kendinize ait şeylerle, tamamen zevkinize göre süsleyerek en güzel kahve köşesini yaratabilirsiniz.

9.

En güzel kupalarınızı sergilemek için bundan iyi vitrin mi olur?

8.

7.

6.

5.

4.

3.

Eğer yeriniz kavanozlarınız için yetersizse metal bir tabakayı kahve köşesi olarak kullanacağınız yere yapıştırabilir, ardından kapağına mıknatıs yapıştırdığınız kavanozları burada tutabilirsiniz.

2.

1.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here