Kara Üzüm Çekirdeği ile Göğüs Büyütme İşe Yarar mı 3Kadınlar için güzellik dendi mi akan sular durur. Öyle ki güzellik ve bakımlarına önem gösteren kadınlar öncelikle kendilerine aynada ilk baktıklarında güzel görünmek isterler. Aynada kendilerini güzel gören her kadının özgüveni ve cesareti biraz daha artar ve eşlerinin de kendilerini beğeneceklerinden şüphe duymazlar. Dış görünüşüne ve bakımına özen gösteren kadınlar bir yandan beğenilme duygularının tatmin ederken bir yandan da toplumsal statülerinde özgüven cesaret duygularını pekiştirip hemcinsleri ile olan gizli rekabetlerinde kendilerine gizliden gizliye bir öncülük sağlayacaklardır. Bu yüzdendir ki yıllar boyu kadınlar bakım, sağlık ve güzellik adına türlü araştırmalar yapmış ilk zamanlar estetik operasyonlarla eksik yanlarını veya vücudunda kendilerini mutsuz eden beğenmedikleri yerlerini bıçak altına yatarak hayal ettikleri görüntüye ve güzelliğe kavuşmuş ve sosyal yaşantılarında eksik yanlarına olan özgüven problemini böylece çözmüşlerdir. Peki kadınların hayal ettikleri vücutlar ve göğüsler sadece estetik operasyonlarla mı mümkündür? Bu soruya şöyle bir cevap getirelim; estetik operasyonlar kişilere kısa vadede kesin sonuç sunar. Fakat bitkisel çözümler uzun vadeli bir ilgi ve devamlılık gerektirir ve her kişide işe yaramayabilir. Çünkü göğüslerin büyümesi hormonel bir durumdur ve her kişinin hormon seviyesi ve hormon seviyesindeki artışa bitkilerin etkisi aynı derecede olmayacaktır. Kara Üzüm Çekirdeği ile Göğüs büyütmek de aynı şekilde bazı kadınlarda işe yaradığı görülse de bazı kişilerle işe yaramadığı da gözlenmiştir. Fakat bir yan etkisi bulunmayan bu yönteminde aynı zamanda her kadın deneyip sonucu kendi gözlemleme şansı yakalayabilir. Çünkü işe yaradığını söyleyen bir çok kadın da büyük ve güzel göğüslere kavuşmuş durumda.

Düzenli Tüketildiğinde Faydası Çok !

1947 yılında Fransız kimyacı Jack Masquelier tarafından keşfedilen kara üzüm çekirdeği, üzüm bağlarının çok olduğu Avrupa ülkelerinde, özellikle de Fransa’da sıkça kullanılmış. Düzenli tüketilen kara üzüm ve çekirdekleriyle kadınlar bir süre sonra göğüslerinin irileşip büyüdüğünü görmüş dik ve daha sert göğüslere kavuşmaya başlamışlardır. Göğüs büyütme yönteminin yanı sıra, günlük hayatta birçok alanda da kara üzüm çekirdeğini tercih edebilirsiniz. Bunlardan bazıları; diş eti kanamaları, gözlerde yorgunluk ve vücudunuzun herhangi bir bölgesinde şişlik gibi durumlardır. Bağ dokularını güçlendirerek daha sıkı bir vücuda kavuşmanıza yardımcı olan kara üzüm çekirdeği, göğüslerinizin erken sarkmasının da önüne geçer. Günde ortalama 150-300 mg alınması tavsiye edilen üzüm çekirdeği kullanırken, cildiniz de çok daha sağlıklı ve parlak görünecek kendinize olan güveniniz de bir o kadar artacaktır.

1 Yorum

  1. Bu kocakarı yöntemi gerçekten çok işe yarıyor. Ama kullandığınız üzüm organik olmalı yoksa çok ciddi sıkıntılar oluşturabilir. Sonra hormonlu göğüsler ortaya çıkmaması gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here