kardashian kardeslerin yeni moda koleksiyonunu gordunuz mu 01

Kim Kardashian’ın ülkemizde genel olarak hangi yönüyle ilgilendildiği ortada… Dencek tek kelime yok. Beğenen de var beğenmeyen de. Ben kendisini pek beğenmem. Kıskançlık mı? Asla!

Kim Kardashian uzun zamandan beri kardeşleriyle hem moda hem kozmetik alanında atılımlar yapıyor. Bugün bahsedeceğim şey ise onların moda dünyasına son katkılarıyla ilgili.

kardashian kardeslerin yeni moda koleksiyonunu gordunuz mu 04

Forever New mağazalarını bilirsiniz. Benim her sezon oradan gözüme kestirdiğim birkaç parça olur muhakkak. Henüz alışveriş yapmak nasip olmadı ama inşallah bir gün diyorum. Sadede gelecek olursak Kardashian kardeşler (kafiye mi o?)  Forever New için yeni bir koleksiyon tasarlamış.

kardashian kardeslerin yeni moda koleksiyonunu gordunuz mu 07

Koleksiyonda neler var?

Kardashian kardeşler’in tasarladığı The Kardashian Kollection For Lipsy koleksiyonu, kardeşlerin dolaplarından esinlenerek yaratılmış bir koleksiyon. Kardashian’ın hamilelikte bile giymekten vazgeçmediği dar, dikkat çekici kıyafetleri hatırlarsak eğer koleksiyonun ana hatlarını belirlemememiz hiç de zor olmayacaktır.

kardashian kardeslerin yeni moda koleksiyonunu gordunuz mu 09

Pullu deri ceketler, tüylü kabanlar ve dantel detayları göreceğimiz koleksiyon elbette ki genelde vücudu saran parçalardan oluşuyor. Kalem etekleri de görebileceğimiz bu koleksiyonun her tarza hitap ettiği söyleniyor ama bana göre koleksiyon buram buram feminenlik kokuyor.

kardashian kardeslerin yeni moda koleksiyonunu gordunuz mu 08

Derinin çok kullanıldığı bu koleksiyonda deri pantolon ve deri blazer ceket bulabilmek de mümkün. Üstelik sadece kıyafet alanında yapılmış bir koleksiyon değil, koleksiyonun içeriğinde çantalar ve takılar da var. Kardashian kardeşlerin önceki işlerini ve de Kim Kardashian’ın stilini beğeniyorsanız bir göz atın derim. Eminim size hitap edecektir. Ama bana etmedi, edemedi.

kardashian kardeslerin yeni moda koleksiyonunu gordunuz mu 06

Unutmadan, bu koleksiyon 4 Kasım 2013ten beri Forever New mağazalarında.

Sevgiler…

kardashian kardeslerin yeni moda koleksiyonunu gordunuz mu 03

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here