İş dünyasında tanınırlığın en iyi ifadesi kartvizitlerdir. Özellikle bu camiada profesyonel bir izlenim bırakmak istiyorsanız bunu kısa yoldan bir kartvizite sahip olarak sağlayabilir, kendinizi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz. Amacınız karşı tarafta çarpıcı bir etki etkilemek ise başvuracağınız yol özel, modern ve dikkat çekici bir kartvizit çıkartmak olacaktır. İşte size, sizi akıllardan çıkarmayacak 33 ilham verici kartvizit örnekleri…

Siyah Kartvizit Örnekleri

Siyah kartvizitleri özellikle hukuk alanında, finansal bir şirkette yahut bir inşaat sektöründe çalışıyorsanız tercih edebilirsiniz. Sade ve elegan bir kartvizit tercihi ile sizi daha saygın, dikkat çekici olabilirsiniz. Aynı zamanda siyah ve beyaz kartvizitleri kullanan kişilerin yüksek ücretli bir iş yaptığı düşünülmektedir. Kartvizit seçimi yaparken; kartvizitin baskı kalitesine dikkat etmenizde fayda var.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Kırmızı Kartvizit Örnekleri

Daha renkli bir kartvizite sahip olmak istiyorsanız bir tarafını sade tutmanız gerekir. Standart boyuttaki kartvizitin her yerini renklerle ve desenlerle tasarlarsanız gözünüz bir süre sonra çok yorulacaktır. Bu nedenle bir tarafının sade olması kuralını aklınızdan çıkarmamalı ve tasarımını bu yönde yapmalısınız. Kırmızı kartvizitleri ise mimari, psikoloji, aşçılık, homeoffice çalışanlar rahatlıkla tercih edebilir.

Ayrıca kadınların en çok tercih ettiği kartvizit renklerindendir. Doğru kullanıldığında çok uygun bir renktir.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

Mavi Kartvizit Örnekleri

Mavi renk her zaman insanın rahatlatan bir renktir. Kartvizitinizin rengini mavi ve tonlarında seçmeniz karşı tarafa daha güvenli bir izlenim verecektir. Markanıza yahut yaptığınız işe uygun bir tasarımla mavi renk birleştiğinde modern bir kartvizite sahip olmuş olacaksınız. Sektörünüz digital, teknoloji, bilgisayar alanları ise mavi renkli kartvizitler kullanabilirsiniz.

25.

26.

27.

28.

Yeşil Kartvizit Örnekleri

Yeşil, doğanın rengidir. Gelişim, uyum, tazelik ve üretkenlik gibi kavramlarla bağdaştırılır. Bu renk sayesinde, güven duygusu ile güçlü bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Özellikle mimar ya da bir firma sahibi iseniz yeşil renkte tasarlanmış kartvizitleri tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda sağlık sektörü çalışanlarının da tercih ettiği bir renk olan yeşil rengin bıraktığı intiba doğadan, herkes için gerekli olan bir işi yapıyor olmanızdır. Sağlık sektöründe çalışanlar mavi ve yeşil kartvizit seçeneklerinden faydalanabilirler.

29.

30.

31.

32.

Kartvizit Örnekleri

33.

Kartvizit Örnekleri

33.

Kartvizit Örnekleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here