Evini bir kediyle paylaşanlar bilir, kediler inanılmaz sevimli, inanılmaz tatlı fakat bir o kadar da değişiklerdir. Çoğu kedi sahibi genellikle kedilerinin onları sevmediklerini düşünürler. Kediler sizi seviyor mu, sevmiyor mu buna kesin bir cevap veremeyiz, tek diyebileceğimiz tüm kedilerin farklı bir ruha sahip olduğu ve bu farklı ruhun onları bu şekilde davranmaya zorladığı. Ve her kedi sahibi bilir ki, aslında onlar kedi sahibi değildir, kediler onların sahibidir.

İşte bu farklı ruh bakın, görün kedilere neler yaptırıyor… 11 kedi geçmiş duvarın karşısına ısrarla bakıyor. Neye baktığını bilen yok, ne gördüğünü bilen yok ama onları bu görev bildikleri aktiviteden vazgeçirebilecek olan da yok. Tabi daha bir sürü ilginçlikleri var kendilerinin de bugünlük konumuz bu olsun. Neyse, fazla uzatmayalım. İşte karşınızda insanlardan tiksindiği apaçık belli olan 11 patili.

11.

Kedi gözlerin neler görüyor acaba minnoş? Bir de aynaya bakarsın gibi bakmışsın, nasıl bir görev aşkı sendeki üstad?

10.

Biri de değil tam üçü birden bakıyor. Muhtemelen biri bakmaya başlayınca diğerleri de özenip bakmaya başladı ve ortaya çıkan manzara bu: Duvara kitlenmiş 3 kedi.

9.

8.

Duvar köşelerine kitlenmenin tadı bambaşka…

7.

6.

İnsan görmeye tahammülüm yok diyorum, anlamıyor musun?

5.

Duvara bakma gibi önemli bir işi icra ederken aniden uyuyakalan bir kedi. Ama haklıydı, çok yorulmuştu, duvara bakmak çok zor bir işti.

4.

Gölgem zayıf duruyor, peki ben neden tombiğim?

3.

2.

Hadi tamam giyin sen,ben bakmıyorum.

1.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here