Hayatınızın en özel ve en unutulmaz anlarından birini yaşayacak olmanın heyecanıyla işinizi aceleye getirebilirsiniz. Ama sakin olun. Ve tercihlerinizi bize bırakın, sizi kına gecenizde evliliğe bir adım kala bir prensese çevirelim. İşte sizin için özenle seçtiğimiz birbirinden renkli, ve birbirinden şık abiye modelleri…

YEŞİL İLE GÖZ KAMAŞTIRIN…

2013-2014-abiye-modelleri-14

Parlak pullu detaylarıyla elbisenin modeli hem hareket kazanıyor hem de sizi gecenizde parıl parıl parlatıyor.  Bu model, uzun bacaklı ve ince belli kadınlar için oldukça ideal bir seçim. Dolgun etek yapısı ince bel kavisini ön plana çıkaracak ve kısa ön bölümü ile de uzun bacaklarınızla uyum içinde olacak bu elbise içinde göz kamaştıracaksınız.

KIRMIZIDAN VAZGEÇMEM DİYENLERE…

abiye-15

Kırmızı iddialı bir renktir, aşkı, heyecanı tutkusu çağrıştırır ve vazgeçilmez bir büyüsü vardır. Sizde bu büyüye kapılanlardansanız diğer tercihler sizin için çok da önemli olmayacaktır. Çünkü kırmızının cazibesi ve tutkusu diğer renklerin yanında ağırlığını koyacaktır…

GECE MAVİSİ GECENİZİ AYDINLATACAK…

 

Saks-Mavi-Abiye-Modelleri-16

Derin sırt dekoltesiyle oldukça şık bir o kadar da cesur tasarıma sahip olan bu saks mavisi elbise etrafını çepeçevre saran uçları dantelli uzun eteği ile adeta şıklığına şıklık katıyor.Sade bir saç ile kendinizi tamamlayabileceğiniz bu elbise ile geceniz boyunca tüm gözler üzerinizde olacak.

ASALETİN TİMSALİ: SİYAH

Abiye-Modelleri-2014-7

Kadına ayrı bir karizma ve ayrı bir asalet veren siyah renk aynı kırmızı gibi tartışmasız bir renktir. Hatta yeri gelir kırmızı bile siyah rengin yanında sesini çıkaramaz. Çünkü yerine göre giyildiğinde siyah renk insana yeni bir tavır katar. Yerine göre diyoruz çünkü siyah mekanla özdeşleşen bir renktir ve her yerde kullanamazsınız, oldukça özeldir. Bu yüzden kına gecesini sade ve açık havada yapacaklar için bu elbise tercih sebebi olmalıdır çünkü bu elbise salon elbisesi kriterini taşımamaktadır.

SADE VE IŞILTILI OLMAYI SEVENLERE…

Askisiz-Abiye-Modelleri-18-679x1024 (1)

Göğsündeki parıltılı pulların eşlik ettiği bu elbise adeta kendini anlatıyor. Uçuşan etekleriyle adeta bir prenses edasıyla gecenizde boy gösterebileceğiniz bu şahane elbise sadelik ve şıklık anlayışınızın bir örneği olacak.

FİZİĞİME GÜVENİRİM DİYORSANIZ…

En-Ucuz-Abiye-Modelleri-7

Mankenin üzerine duran koyu mavi, gece mavisi de dediğimiz bu elbise formu gereği bedeni sardığı için bu tarz elbiseleri giymek kusursuz bir fizik ister. Aynı zamanda kısa etek formuyla da ince ve düzgün bacaklar gerektirir. Bu kriterlere sahip kişi bilmelidir ki bu elbise ile mucizeler yaratacaktır. Çünkü göze çarpmayan bire fazlalığınız bile bu elbise ile görünür hale gelebileceğinden kusursuz fiziğinizde aynen ortaya çıkacak ve tüm kadınların sizden konuşmasını sağlayacaktır.

DEKOLTE ELBİSENİN AYRILMAZ PARÇASIDIR DİYENLERE…

En-Ucuz-Abiye-Modelleri-22

Siyah rengin asaleti ve kendine has kattığı tavırdan bahsetmiştir. Bu elbise işe rengin seksi yanını ortaya çıkaracak detaylara sahip. Zengin göğüs dekoltesi ve özgün straplez tasarımıyla adeta göz dolduruyor.

BU SEZON ETEKLERİMİZ ÇOK UÇUŞACAK…

En-Ucuz-Abiye-Modelleri-24

Önü kısa arkası uzun elbise modeli oldukça moda bildiğiniz üzere. Ve bu sezonda da moda kalmaya devam edecek gibi görünüyor. Eğer bacaklarınız uzunsa hiç düşünmeden tercihinizi bu model elbiselerden yana kullanabilirsiniz.

EVLİLİĞİN PROVASI: BEYAZ ELBİSE

Luxury Beautiful Dave and Johnny Long Prom Dress Collections

Evliliğe son bir adım kala seçtiğiniz bu beyaz elbise ile adeta gelinlik içinde hissedecek ve düğününüzün provasını yapmış olacaksınız….

IŞILTILI SİYAHIN İÇİNDE DERİN SIRT DEKOLTE

sırt-dekolteli-abiye-modelleri-20

Işıl ışıl parlayan siyah bir elbise ve derin sırt dekolte bakanları büyüleyecek taşıyanı ise adeta prensese dönüştürecek kadar iddialı duruyor.

SIRT DETAYLARINI SEVENLERE…

Siyah-mor-Uzun-abiye-modelleri-2013

 

Eğer siz de sırt dekoltesini ve sırt detaylarını seviyorsanız bu elbise oldukça ideal. Fakat bir detayı da hatırlatalım sırt dekoltesi de güzel bir sırt ister!

CESUR KADINLARA CESUR YIRTMAÇ

Tony-Ward-2014-Abiye-Modelleri-2

 

Özgün tasarımıyla son yılların moda trendi olan bu elbise ile kalıplaşmış tüm moda yargılarını yıkmak elinizde. Tek yapmanız gereken hayatınızın en özel gecesini bu elbise ile paylaşmanız olacak!

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here