Mum
Çoğumuza beyazı andırır kış mevsimi. Duru ve beyaz bir kış hayal edenler için olsun bu yazımız. Ortamınıza kışı sevdirmeye ne dersiniz? Kış mevsimi havanın genellikle kapalı olması sebebiyle birçok kişiye kasvet verebilir. Fakat dilerseniz kış mevsimini şansa çevirebilirsiniz. Yaz mevsimine nazaran daha verimli ve başarılı geçen kış mevsimini çeşitli etkinlikler ve faydalı toplantılarla sizde lehinize çevirmelisiniz.

Beyaz Çiftlik Evi

winter-decoration

Tüm günü ofiste başarılı bir iş günü olarak geçirdikten sonra mutlu ve huzurlu bir şekilde kış evinize gidebilirsiniz. Tamamen dinlenme evi olan kış mekanınızın iç dekoru size huzuru hissettirerek enerji vermeli. Beyaz koltuklar, beyaz bir şömine, beyaz mumlar ve beyaz bir battaniye. İşte tam olarak bu. Şömine önü dinlenme koltuğunuzda sallanırken kitabınıza sarılmış hayal edin kendinizi. Yarın ki iş gününe bir gün sonra erişmiş değil, sanki bir aylık tatilden dönercesine başlayın. Böylelikle özgüven ve başarma azmiyle başlayacaksınız yeni güne.

winter-decoration 2

Evinizin her köşesi ve objesi kışı misafir ederken, sizde bu evin mimarı olmanın gururunu yaşayacaksınız. Haftasonu arkadaşlarınızı ağırlayabileceğiniz evinizde, sosyal aktivitelerde yapabileceğiniz alanlarınızın ve kış bahçenizin olması oldukça önemlidir.

Lamp

Aydınlatmalar doğru kullanıldığında her evin ruhunu değiştirir. Şık bir dekorasyon için mutlaka aydınlatmalardan yararlanın.

flowers

Ayrıca evinizin belirli köşelerinde şık ve zarif aksesuarlar bulundurarak otantik kış evi tarzınızı da oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here