Balık burcu; arkadaş canlısı, yardım etmeyi seven, duygusal, inançlı, sezgisel ve sanatsal yönleri güçlü kişiliklere sahiptir. Onlar için aile ve arkadaşlar çok önemlidir. Kimi zaman bu sebeple hayatlarını sıkışmış hissedebilirler. Empati ile kendini ifade etmeyi seven ve duygusal kapasitesi yüksek olan balık burcu özellikleri için gelin detaylı inceleme yapalım.

Güçlü yönleri: Merhametli, sanatsal, sezgisel, nazik, bilge, müzikal

Zayıf Yönleri: Korkunç, aşırı güvenen, hüzünlü, gerçeklikten kaçma arzusu, bir kurban ya da şehit olabilir

Balık burcunun hoşlandığı şeyler: Yalnız olmak, uyumak, müzik, romantizm, görsel medya, yüzme, manevi temalar

Balık burcunun holanmadığı şeyler: Her şeyi bilir, eleştirilmek, geçmişe dönüş, her türlü zulüm

Balık Burcu Özellikleri

Balıklar çok arkadaş canlısıdır, bu yüzden genellikle kendilerini çok farklı insanlardan oluşan bir şirkette bulurlar. Balıklar bencil değildir, her zaman başkalarına yardım etmeye isteklidirler, herhangi bir şey elde etmek için hayal dünyalarını kullanırlar.
Balık su grubuna ait bir burçtur. Balıklar diğerlerinden daha sezgisel ve sanatsal bir yeteneğe sahiptir. Onların egemen gezeni Neptün’dür. Bu sebeple balıklar diğerlerinden daha sezgisel ve sanatsal bir yeteneğe sahiptir. Müziği bağlı, sanatsal yönü güçlü, sadık ve şefkatli bir burçtur.
Balık burcu çoğu zaman yargılayıcı olmadığı gibi kolay bağışlayan bir burçta değildir.

Balık Burcu Aşk ve Cinsellik

Balık burcu kalperinin derinliklerinde romatizm ile var olan bir burçtur. Eşlerine karşı; sadık, nazik ve koşulsuz olarak cömerttir. Balıklar, eşleri ile iyi bir bağ hissettikleri zaman harika bir eş olabilirler. Onlar sevgi görmek ve sevilmek için vardır. Kısa süreli ilişkiler ve maceralar bu burca özgü değildir. Sevgi ve aşk onlar için oldukça önemlidir. Körü körüne aşık olmayan bu burç karşılıklı uyum bekler.

Balık Burcu Arkadaşlar ve Aile

Nazik ve şefkatli olan balık burcu oldukça iyi bir arkadaştır. Sıklıkla arkadaşlarının ihtiyaçlarına yanıt veren ve onlarla vakit geçirmeyi seven balık burcu aile konusuna da çok fazla önem vermektedir.
Balık burcu sezgizel bir burç olduğu için bu arkadaşlarının da işine yaramaktadır. Balık bu anlamda yol gösterici ve destek olacak bir özelliğe sahiptir. Özverili ve sadık olan balık insanı duygularını rahatlıkla ifade edebilirler.

Balık Burcu Kariyer ve Para

Sezgisel ve çoğu zaman hayal dünyalarında yaşayan balık için yaratıcı becerilerinin ön plana çıktığı bir konum oldukça önemli olacaktır. Balık burcu için uygun meslekler: avukat, mimar, vereriner, müzisyen, sosyal hizmet uzmanı, oyun tasarımcısı ve kostüm tasarımcısı olabilir.

Başkalarının yaşamlarında değişiklik yapma gereğinden esinlenerek, bu sınırların ötesine geçmek için bile olsa yardım etmeye isteklidirler. Şefkatli, çalışkan, adanmış ve güvenilirdir. Balık doğumlu insanlar, problemleri çözmede harika olabilirler.
Balık burcu çok fazla paraya önem vermez. Genellikle hayallerine ve hedeflerine daha fazla odaklanırlar. Ancak hedeflerine ulaşmak için yeterli parayı kazanmaya çalışırlar. Bu alanda balıkların iki yüzü olabir; bir yandan çok az düşünce ile çok para harcayacaklar öte yandan oldukça cimri olabilirler. Ancak sonunda, normal bir yaşam için her zaman yeterli paraları olacaktır.

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Romantik, Balık erkeği özellikleri arasında; dünyasını yöneten, öz verili, duyarlı ve nazik olması yer almaktadır. Balık erkeği konuşkan, farklı deneyimlere merakı olan, giyinmeyi ve gezmeyi seven erkeklerdir. Onlar süslü şirin gibidir. Ruh dünyaları ise oldukça karmaşık olabilir. Çoğu zaman dengesiz bir ruh haline sahiptir. Tıpkı ikizler burcu gibi kararsız bir burçtur. Denge konusunda oldukça zayıftır. Bu durumu biliyor ve ona göre davranıyor olmalısınız.

Balık erkeği kimi zaman sudan çıkmış balık gibidir. Ne yapacağını bilemez. O dünyasından dışarıyı görmek ve tehlikelere karşı önlem almak ister. Bu sebeple onu akvaryumundan veya okyanusundan çıkarmak sakıncalı olacaktır.

Balık burcu erkeği sinirlendiği zaman fevri hareketlerde bulunur. Eğer küser veya kırılırsa gönlünü almak oldukça zor olabilir. Her daim arkadaş canlısı olan balık için ilk öncelik sadakattir. Ona karşı sadık, arzulu, istekli olursanız dünyasında hızlıca giriş yapabilirsiniz.

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadınları hayalperest, şefkatli, özverili ve son derece hassas olarak bilinirler. Onlar şefkati ve koşulsuz sevgisi ile kendilerini var ederler. Onların koşulsuz kabulü en belirgin özellikleri arasındadır. Bu büyük sevgi ve şefkat karşısında bir çok kişi onlara sıkıca bağlanabilir.

Balık burcu olarak doğan kadınlar romantik olmayı ve iyi espiri yapmayı bilir. Onlar hem gülmek hem de güldürmekten hoşlanır.

Balık kadınları, tür, hayalperest, şefkatli, özverili ve son derece hassas bireyler olarak bilinir. Balık burçları altında doğan kadını çekmek istiyorsanız, romantik olmanız ve iyi bir espri anlayışınız olması gerekir. İyi bir dinleyici olmak da önemlidir.

Balıklar kişiliği şefkatli ve koşulsuz sevgiyle doludur. Dikkatini çektikten sonra, size karşı şeffaf olması oldukça hızlı olacaktır.

Balık kadını, ruhsal şeyler ve yenilikler hakkında konuşmayı sever. Seks hayatında da konuşan ve iletişimi güçlü olacak bir burçtur.

Balık kadını doğası gereği çok hassastır, bu yüzden affetmek ve unutmak için hızlı değildir. Eğer kalbi geçmişte yaralanmışsa, kendini yeni bir romantik ilişki düşüncesine açmakta zorlanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here