Kış kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Bazılarımız bu serinleyen günlerin tadını çıkarırken bazılarımız yaz için günleri saymaya başladı bile. Kışı sevsek de sevmesek de dünyamızın bir gereği. Ama ne yapıyoruz, elbette bu soğuk günlerde de şıklığı elden bırakmıyoruz.

kisi bu parcalarla gecirin 05

Şık olmak, güzel kombinler yapabilmek aslında çok da zor işler değil. Sadece mevsime göre bazı mihenk parçaları gardrobunuzda bulundurmanız gerekiyor. Peki 2014-2015 kışı için gardrobunuzda bulunması gereken esas parçaları merak ediyor musunuz?

Yün Elbise

Bu sene kazaklar biraz daha uzuyor ve elbise oluyor. Birçok kişinin üzerinde gerek kemerle, gerekse başka aksesuarlarla zenginleştirilmiş halde bulabileceğiniz yün elbiseler bu sene pek revaçta. Sizi baştan aşağıya ısıtacak bu elbiseleri üzerinize tam oturacak bedende tercih etmelisiniz.

kisi bu parcalarla gecirin 06

Yumuşak Bir Kazak

Sizi ısıtacak şık bir kazak, kış aylarının her daim vazgeçilmezidir. Kazaklarınızı gömleklerinizle de giyebilir böylece kendinize farklı seçenekler de yaratabilirsiniz. Özellikle kazak-kot kombinleri bu dönemde son derece kurtarıcı olmaktadır.

kisi bu parcalarla gecirin 03

Renkli Palto

Geçen seneden beri paltolar kahve, siyah, lacivert gibi koyu ve klasik renklerden kurtuldu ve mavi, pembe gibi capcanlı renkleri konuk etmeye başladı. Bu sene de devam edecek gibi görünen bu modaya siz de kendinizi çekinmeden kaptırabilirsiniz.

kisi bu parcalarla gecirin 01

Büyük Şal

Bu sene büyük desenli, büyük şalları birçok kişinin boynunda görebilirsiniz. Neredeyse bir battaniye kadar büyük olan bu şallar sizi hem sıcacık tutacak hem de modaya uyum sağlamanızı kolaylaştıracak. Özellikle topuz yaptığınız günlerde bu şallardan bir tanesini boynunuza dolamayı ihmal etmeyin.

kisi bu parcalarla gecirin 02

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here