Deniz, güneş, tatil yerini rüzgar, yağmur ve maratona bıraktı ve kısacası yaz mevsimi artık sona erdi. Sonbaharı iyice hissederken kış kapıya dayandı. İnsanların yapmaktan keyif aldığı aktivitelerin çoğu yaz mevsine ait olabilir. Fakat kışı sevdiren sebepler de var. Eminim içimizde kış mevsimine aşık olanlarımız vardır. Bunun yanında yazın yaşamın daha zevkli ve keyifli olduğunu düşünenlerde. Müsterih olun, renklendirebilirseniz; harika anılarla dolu bir kış mevsimi geçirebilirsiniz.

Kış Aktiviteleri

winter

Kışın ısınmak doğal ihtiyacımızdır. Hoş yazında sıcaktan kavruluyoruz ya, ev sohbetleri ve ev beraberlikleri aile ve dostlar arasında en çok kış mevsiminde yaşanır. Samimi ve güzel ortamların oluşması anlamında iyi bir kazanımdır aslında. Kışın eksik olmayan ve en sevilen yiyeceği kestanedir. Kestane tüm aileyi bir araya toplayan güzel bir muhabbet kaynağıdır. Ayrıca haşlama yahut közde de ayrı bir güzel olacaktır kışın soğuğunda.

chestnuts

Kış Sporları

winter2

Yazın deniz ve güneş ikilisini, kışın beyaz örtü; kar alır. Kış sporlarını seveneler için muhteşem bir fırsattır. Şimdiden rezervasyon yaptırarak harika bir kış geçirebilirsiniz.

winter3

Sinema keyfi de kış mevsiminde yapılacak en mantıklı ve eğlenceli aktivitelerden biridir. Vizyondaki filmleri takip ederek hem kültürel hemde sosyal bir etkinlik yapabilirsiniz arkadaşlarınızla.

Winter4

Ayrıca çeşitli eğlence mekanlarında kış bahçeleri ve eğlence merkezlerinde mevsimsel eğlencelere katılabilirsiniz.

Kış Bahçeleri

c1

Şartlarınız mümkünse bahçenizi şu sıralar kış bahçesine çevirme zamanı. Ev ortamından sıkılmamak elde değil. Bu anlamda dost ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz, kış organizasyon ve kutlamalarınızı hoş bir şekilde yapabileceğiniz alternatif bir alan oluşturun kendinize. Bazen kış bahçenizde yanlız başınıza kahve yudumlamak bile keyif verecektir size.

c2

Bu bahçe aynı zamanda baharı karşılayacağınız, güneşi de görebileceğiniz ve en sevdiğiniz alan olacaktır.

Sizde kışı sevilir hale getirecek aktivilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Mutlu ve hoşçakalın…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here