Ne asil bir renk değil mi bordo? Sonbahara, kışa böylesine yakışan, böylesine asalet katan başka bir renk daha yok bence. Bu sene her zamanki yerine koruyan bordo, gelecek sezonlarda da popülaritesini koruyacak.

Bordo Kaban

Kabanlarda siyaha, koyu kahvelere sıkışmak çok saçma, ama rengarenk de olmak istemiyorum derseniz, kendinizi bordonun güvenli ve asil kollarına teslim edebilirsiniz. O sizi hem kışa adapte edecek hem de asaletine boğacaktır.

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 17

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 07

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 01

Bordo Deri Ceket

Siyah ve tabadan sonra deri ceketlerdeki en popüler renk bordo oldu. Hatta gelecek sezon bu popülarite siyahın tahtını bile sallayabilir!

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 03

 

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 16

Bordo Çizme/Bot

Geçen senelerde pek göremesem de bu sene bordo ayaklarda da çok yaygın. Özellikle zımbalı biker botlar ve zarif bootilerde bordoyu görmek mümkün.

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 04

 

 

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 18

 

Bordo Çanta

Eğer içinize sinen bir şey bulabilirseniz kesinlikle bordo çanta almanızı öneririm. Zira bordo çanta neredeyse her şeyle yakışan bir parça haline dönüşüyor. Bordo çok uyumlu bir renk değil belki ama bordo çanta çoğu kıyafetle uyum içinde kombinlenebiliyor.

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 09

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 11

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 05

Bordo Üst

Blazer ceket, gömlek vs. Siyah kahverengi, gri gibi renklerle kombinleyebilirsiniz. Farklı renkler kullanıp kendi tarzınızı yaratmanız mümkün ama tavsiyem kırmızı tonlarından uzak durmanız. Bordoyu bozmamanızı öneririm.

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 06

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 14

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 02

Bordo Alt

Etek, pantolon vs. demin söylediğim gibi düz renklerle de kombinleyebilirsiniz, leopar gibi bir deseni kullanarak feminenliğini ön plana da çıkarabilirsiniz. Tercih size kalmış.

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 15

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 13

kisin rengi bordonun birbirinden guzel halleri 08

Yani eğer birkaç kış birden giyebileceğiniz parçalar giymek istiyorsanız modasının hiç ama hiç geçmeyeceğinden emin olduğum bordonun asaletine sığınmanızı öneririm.

Sevgiler…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here