Kısa sürede gönülleri fehtederek tüm kitapseverlerin kütüphanelerine yerleşen kitap Aldatmak, bir çok kişinin okuyacakları listesinde olmalı. Merak içinde aldığım ve gerçekten okumaktan keyif aldığım bu kitap bugünün kitap önerileri arasına kesinlikle girmeli
Gerek kitabın 275 sayfa olmasından dolayı kısalığı ve gerekse yalın bir anlatımı olması olması bu kitabın albenisini çoğaltmaktadır. Yazarımı Paulo Coelho, aslında yazarlığa başlamadan önce ülkesinde tanınan bir şarkı yazarlığı görevini üstlenmekteydi. Farklı bir çizgiye sahip olan yazar, Dünya Edebiyatında en çok okunan yazar ünvanını bu kitapla korumaya devam etmektedir. Modern şehir hayatına adapte olmayan çalışan Linda’nın felsefik bir yolcuğunun ustaca ve yalın bir şekilde kaleme alan yazar okuyucularıyla muhteşem bir yazım paylaşmaktadır.

Kitap Önerileri: Paulo Coelho - Aldatmak

Eğer okuduğunuz kitaplardan kısa cümleler çıkarmayı seviyorsanız bu kitap size göre. Sevginin, sevilmenin ve aldatılmanın nasıl bir psikoloji içerisinde yaşandığını anlayabilir ve kitabınızda bolca altı çizili kelimeler bulabilirsiniz. Kadınların bakış açısıyla kaleme alınmış bu roman ile hissedilen duygular okuyucuya oldukça net bir şekilde aktarılıyor. Bu durum okur ve yazar ilişkisinin önemini ve netliğini ortaya koyarak bir yazarın kitap okunma sıklığını nasıl arttırabileceğini gözler önüne seriyor. Kısacası, kalbinize dokunacak, tutku dolu bir yaşamın öyküsünü bu kitapta bulabilirsiniz.

Kesinlikle yalnız değilsiniz. Sizin yaşadığınız duyguları yaşayan bir çok insan bulabilirsiniz. Sevgi üzerine yazılmış cümlelerle aşkı kalbinizde hissedebilirsiniz.

“Oysa Linda’nın istediği hissizleşmek değil, yaşadığını hissetmek…Çünkü yaşamak sevmektir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here