Uzun süredir bir aşk romanı okumadığımı farkedip kütüphanemi karıştırdığımda Linda Howard – Aşk Tuzağı adlı kitabı gördüm ve hiç vakit kaybetmeden okudum. Aslına bakılırsa ben aşk romanı okumayı pek fazla sevmem fakat bu romanın içerisinde romantizm olduğu kadar gerilimde mevcuttu. Bu durum benim kitabı yarım bırakmamamı sağlamış olabilir.

New York Times Bestseller romanları arasında olan Aşk Tuzağı, İmkansız gibi görünen fakat tüm aşkların imkansız olmadığını eğlenceli, meraklandırıcı ve romantik bir dille okuyucularına sunmuş. Çok satan romanlar arasında olduğundan dolayı gerçekten kütüphanenizde farklı bir yere sahip olabilir bu kitap. Tüm ayrıntıları düşünülmüş, muhteşem bir düğün hayal edin. Mutluluk, en özel duygular ve bir daha yaşanmayacak tüm güzellikleri bir arada bulunduran bu sahnelerin gerçekleşmesi an meselesi iken bir katil çıkagelir. Gelini öldürme planları içerisinde olan  ve o vakti bekleyen katil tüm günleri berbat edecektir.

Kitap Önerisi: Aşk Tuzağı - Linda Howard

Katilin kim olduğunu bulmaya çalışan Dedektif ve baş şüpheli olarak görünen organizatör Jaclyn aslında imkansız aşkların sonunun nasıl mutlu bitebileceğini bizlere gösterebiliyor. Uzun soluklu bir şekilde okuyabileceğiniz ve “acaba” diyebileceğiniz türden bir roman sizleri bekliyor. Birbirlerine ilk görüşte aşık olan çift aralarına giren gelin cinayetini nasıl çözüme kavuşturacak ? Peki bu olay damadın ailesini nasıl kötü bir sona sürükleyecek ?

Yaklaşık 388 sayfalık bir roman olan Aşk Tuzağı, sürükleyiciliğiyle birlikte gerilimi, aşkı ve merakı bir araya getirmiş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here