Sarah Jio, akıcı dili ve duygusal hikayeleri ile ün salmaya devam etmektedir. Çıkardığı her kitabında farklı bir duyguyu okuyucularıyla buluşturan yazar, her durumda şaşırtıcı sonlar vermeye bayılıyor gibi görünmektedir. Etkileyici ve sürükleyici bir roman olan Böğürtlen Kışı okuyanların kitabı elinden bırakmamasını sağlıyor.

Kitap Önerisi: Sarah Jio - Böğürtlen Kışı

Böğürtlen Kışı romanında, 80 yıl önce kaybolan üç yaşında ki çocuğun hikayesne rastlar. Bu olayı karıştırdıkça gazeteci kimliğiyle bunu tekrar hayata döndürmeye çalışır. Araştırdıkça farklılaşan hikaye hayatını ve yaşantısını derinden etkileyecek olaylarla son bulur. Çalkantılı olan evliliğinin ardından çıkan bu akıl almaz hikaye sonlanmadan iyi şeyler olmayacağının farkında olan Claire, 80 yıllık bir öykünün kahramanı olur..

Kitap Önerisi: Sarah Jio - Böğürtlen Kışı

Annesi Vera Ray’ın hayata tutunmasını sağlayan tek varlık olan Daniel, karlı bir gecede hiç beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Buna bir türlü kendini alıştıramayan Vera, oglunu sokaklarda aramaya başlar. Oğlu hakkında herhangi bir ize rastlamayan Vera bir gölde ölü olarak bulunur. Bu haber sadece o sene yankılanır ve adı Bögürtlen Kışı olarak kalır. Seneler sonra ünlü bir gazeteci o sene yağan aşırı kar yağışı hakkında iyi bir haber çıkarmak isterken dosyaların arasında bu haberi görür ve ister istemez bu olaya karışır. Kocasıyla arasında problemleri olan Claire eşiyle ilgili olan bu olayın bağlantısını çözdüğünde hem 80 yıllık bir olayı çözüme kavuşturmuş hem de oldukça farklı bir olayın başrolü olmayı başarmıştır.

Bögürtlen Kışı’nın içinizi titreten hikayesi ve beklenmedik sonuyla okuyucularından tam not almasına sebep olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here