İsterse kocaman bir dolabımız olsun yine de sabahları kıyafet seçmek, kıyafetleri kombinlemek hatta sonradan o kıyafete uygun bir ayakkabı bulmak tam bir işkence oluyor. Bugün sizler için bu dolap karşısında kıvranmalarınızı azaltmak için çeşitli öneriler derledik. Umuyoruz sabahları işiniz biraz daha kolay olacaktır.

5.

kiyafet secimlerinizi kolaylastiracak 5 altin oneri 3353

Öncelikle birincil tavsiyem kıyafetlerinizi, takacağınız takılara kadar geceden ayarlamak. Böylece sabah size huzurla giyinme işi ve makyaj kalır.

4.

kiyafet secimlerinizi kolaylastiracak 5 altin oneri 3352

Dolabınızda banko parçalar bulundurun. Siyah, tişört, beyaz gömlek, siyah pantolon gibi banko parçalar sabahları hiçbir şey bulamadığınızda ya da aceleyle evden çıkmanız gerektiğinde her parçayla kolaylıkla kombinlenebilir. Sizin de kombin konusunda fazla düşünmenize gerek kalmaz.

3.

kiyafet secimlerinizi kolaylastiracak 5 altin oneri 3351

Dolabınızın yanında bir pano olsun. O panoya dergilerden beğendiğiniz kombinleri ve kendi kıyafetlerinizle oluşturduğunuz kombinleri asın. Panoda her gün gördüğünüz bu kombinler sayesinde elinizdeki kıyafetlerle çok daha kolay ve şık kombinler yaratabilir, aynı zamanda alışverişlerinizde daha rahat edebilirsiniz.

2.

kiyafet secimlerinizi kolaylastiracak 5 altin oneri 3357

Benim için de çok zor bir öneri ama dolabımızı düzenli tutmamız dolap başında oyalanma sürenizi ciddi anlamda azaltacaktır. Pantolonlarınız bir tarafta, bluzlarınızı bir tarafta durursa sabah sabah bir de yığınların içerisinden kıyafetlerinizi çıkarmakla uğraşmazsınız, kafanız rahat olur.

1.

kiyafet secimlerinizi kolaylastiracak 5 altin oneri 3358

Dolabınızı fazlalıklardan arındırmanız da son derece önemli. Aylardır giymediğiniz kıyafetlerin dolabınızı her açtığınızda size göz kırpıp kafanızı karıştırmalarına izin vermeyin. Son zamanlarda hiç giymediğiniz kıyafetleri çıkarın dolabınızdan ve rahatlayın. Atmaya kıyamıyorsanız bazanızın altına ya da görünmeyecek bir yere de kaldırabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here