Bir evi birisiyle paylaşmak her zaman için zordur. Bazen annemizle, babamızla bile kavga ederken üniversite yıllarında, ya da iş yaşamının ilk yıllarında yabancılarla aynı evi paylaşmamız gerekebilir. Bu kişi ne kadar iyi arkadaşımız olursa olsun çeşitli sorunlar olabilir, ancak her yaşantının bir güzelliği de vardır.

Mesela iki ya da daha fazla kızın aynı evi paylaşması bazen bir kaos ortamı gibi görünebilir, ancak işin aslı öyle değildir. Sizlere bunu pek çok güzelliğini sayabiliriz ve sayacağız!

6.Ağda Partileri

kiz kiza yasamanin kacinilmaz 6 guzelligi 01

Leş gibi bir koku, hafif sızı ve mink çığlıklar eşliğinde ağda yapmak sadece kız evlerine mahsus değil elbette. Ancak kız evlerinde bu rutin bir parti şeklinde gerçekleştirildiği için çok daha kolay olur. Dahası eğer ağdaya üşeniyorsanız diğer arkadaşlarınızın gazına gelip siz de ağda rutinini aradan çıkarırsınız. Hem yardımsever bir ev arkadaşınız varsa belki sizin ağda işinize de el atar.

5.Ağlama Seansları

kiz kiza yasamanin kacinilmaz 6 guzelligi 07

Zayıflıktan değildir biz kızların ağlaması aslında, güçlülüktendir. Güçlü olduğumuz için sık sık ağlamakta bir mahsur görmeyiz. Bazen de arkadaşlarımız için ağlarız, bazen sırf onlara katılmak için ağlarız. Eh bu da kız kıza yaşanan evlerde ağlama seanslarının gerçekleşeceği anlamına geliyor.

4.Dedikodu Seansları

kiz kiza yasamanin kacinilmaz 6 guzelligi 03

Dedikodu sevmeyen kız olmaz, eğer varsa da kontrol edin, emin olun vardır bir derdi. Dolayısıyla kız kıza yaşanan evlerde dedikodu seansları da kaçınılmazdır. Birinde malzeme olmazsa diğerinde olur. Dersler, işler, temizlik kalır ama olsun sorun değil, dedikoduyu öyle seviyoruz ki elimizde olsa damardan enjekte ederiz.

3.Birden Fazla Gardroba Sahip Olma

kiz kiza yasamanin kacinilmaz 6 guzelligi 06

Eğer bedenleriniz uyuyorsa yaşadınız! Arkadaşınız ses etmiyorsa ve bu durum sizin için de sıkıntı yaratmıyorsa artık sahip olduğunuzdan daha fazla kıyafetiniz var demektir. Kıyafetler uymasa bile aksesuarlar uyar. İlla ki uyar ve o eşyalar paylaşılır yani.

2.Regl Günlerinin Birbirine Yaklaşması ve Bu Zamanlarda Tatlı Tüketiminin Artması

kiz kiza yasamanin kacinilmaz 6 guzelligi 04

Aynı ortamda yaşayan kızların regl dönemleri birbirine yakın olur. Eğer yakın değilse merak etmeyin tez zamanda aynı zamanda regl olmaya başlayacaksınız. Bu nedenle adet öncesi yaşanan aşırı tatlı krizlerini beraber göğüsleyeceksiniz.

1.Erkeklerin Öküzlükleri Durumunda Ortaya Çıkan Kız Dayanışması

kiz kiza yasamanin kacinilmaz 6 guzelligi 05

Ve bu liste içerisinde gözlerimizi en çok dolduran, bizi en çok duygulandıran madde budur. Emin olun birbirinizi ne kadar sevmeseniz de karşı cinsle ilgili bir durumda tüm kızlar sizin yanınızda olacak ve sizinle bir dayanışma içine girecektir.Kendini bu tür durumlarda hiç yalnız hissetmemek sizce de çok güzel değil midir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here