Ombre son yılların en çok kullanılan saç modelleri arasında. Bu saç modelini kullanmak için bir çok alternatif renk mevcut. Saçlarını tek renk yapmaktan sıkılan veya yeni bir renge geçiş yapma konusunda tereddüt kalan kadınların rahatlıkla tercih edebileceği bir saç rengi. Bu rengin detaylarını verirken bir kaç tüyo da sizler için ekleyeceğiz.

Kızıl ombre modelleri

Siyah saça kızıl ombre

Siyah saça kızıl ombre en çok kullanılan ombre modelleri arasında. Özellikle renkli saçlar moda olduğundan beri bu renk revaçta.

Açık kızıl tonlarda bu saç için alternatif. Özellike neon saç modası için iyi bir seçenek. Bob saç modelleri ile de bu rengi kullanabilirsiniz.

Kızıl saça ombre

Kızıl saç ombre uygulamanın bir çok alternafi var. Bunlardan bir kaç örnekle devam edelim.

Kızıl kahve ombre

Kızıl kahve ombre için iyi bir seçenek. Bu saç rengini her ten rengine sahip kadınlar kullanabilir. Saçı toplayarak saçınızı doğal renginde de kullanabilirsiniz.

Diğer Kızıl Ombre Modelleri

Kızılın her tonu ile ombre yapmak mümkün. 2018 ombre modelleri içerisinde de yerini koruya bu iddialı saç rengini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kızıl ombreyi uçlarda yoğun olarak da kullanabilirsiniz.

Uzun veya kısa saç modelleri içinde iyi bir seçenek olan kızılı kullanırken saçlarınıza gereken bakımı yapalı ve kızıl rengin akmasını önlemelisiniz.

Zamanla saçtan akmaya en meyilli saç rengi olan kızıl için özel şampuan ve kremler kullanabilirsiniz. Bakımı zahmetli gibi görünse de aslında kullanımı rahat olan ve koyu tonlarda makyaj için müsait olan bu saç rengini hayatınızda en az bir kez denemelisiniz.

Doğal geçişler olarak da bu rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saçınızdaki kızıllığın yoğunluğunu kuaförünüzle beraber ayarlayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here