Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Hoşlandığım kişi tam bir koç erkeği, onu nasıl etkileyebilirim? gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa, doğru yerdesiniz demektir. Koç burcu erkeğine dair merak ettiğiniz her şeyin cevabı postumuzda.

Sadık ve Güvenilir Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

1-Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Koç burcu erkeğinin özelliklerini incelediğiniz zaman biraz gözünüz korkabilir. Sonuçta galaksinin en bencil ve zor erkeklerinden bahsediyoruz.

Her zaman lider olmak isteyen ve bunu başaran, kendi isteklerini ön planda tutan, özgürlüğüne aşık yapısıyla karşısındakini canından bezdirebilecek bir karakterdir koç burcu erkeği. Ayrıca dürüstlükte sınır tanımadığı için sık sık dobralıkla patavatsızlık arasındaki çizgide bir o yana bir bu yana gidip gelir ve karşısındakinin ne kadar üzüleceğini umursamadan gerçekleri çat çat söyler. Sinirlendiği zaman çabuk parlar ama çok ciddi bir durum söz konusu değilse fazla kin tutamaz. Öncü ruhlu ve inatçıdır. Yeniliği de çok sever. Genelde dış görünüşüyle göz doldurur ve bunun farkındadır.

2- Koç Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Koç erkeği hoşlandığını nasıl belli eder sorusunun cevabını merak ediyorsanız, cevap koç erkeğinin bakışlarında gizli diyebiliriz aslında. Hislerini çok kolay belli etmeyen bu burç erkeği için bakışlar çok önemlidir. Hoşlandığı kişiye gözleriyle çok şey anlatır. Genelde utangaç olmayan bir yapısı olduğu için bakışlarıyla flörtleşmekten, kur yapmaktan çekinmez. Aynı zamanda karşısındaki kişinin bakışlarından da gerek karakteri gerekse kendisine olan hisleriyle ilgili çok doğru çıkarımlar yapabilir. “Bakışlarından anlayamıyorum” ya da “emin olamıyorum” diyorsanız eğer, sizden hoşlandığının bir diğer belirtisi de size karşı korumacı ve sahiplenici oluşudur. Koç burcu erkeğinin size ilgisi varsa sizi hem kıskanmaya başlamıştır, hem de kendinizi güvende hissediyor olmanız onun için çok önemlidir.

3- Koç Erkeği Nasıl Kadın Sever Ve Koç Erkeğinin Hoşlandığı Kadın Fiziği

Koç erkeği nasıl kadın sever ve koç erkeğinin hoşlandığı kadın fiziği nasıldır dediğinizi duyar gibiyim. İşte merakınızı giderecek kısacık bir cevap: Saçınızdan tırnağınıza, çantanızdan ayakkabınıza kadar tam anlamıyla bir “DİŞİ” olmanız yeterli. Tabi dişilikten kastımız abartılı kıyafetler, makyaj adı altında yapılan boya badana ya da uçuk saç modelleri değil. Zarafetle yoğurulmuş bir dişilikten bahsediyoruz. Bunların yanı sıra ellerinize ya da cildinize yapacağınız bakımlara da dikkat edebilir koç erkeği. Manikürlü eller, bebeksi bir cilt, temiz ve düzgün saçlarla koç burcu erkeğinin dikkatini çekebilirsiniz. Ayrıca burç rengi kırmızı olduğu için, makyajınızda, ojenizde ya da kıyafetlerinizde kırmızı tonlarını kullanmalısınız. Koç erkeği diğer erkeklerden farklı olarak yanındaki kadına bakılıyor olmasından dolayı rahatsız olmayabilir, hatta gururlanabilir bile. Bu sebeple dış görünüşünüze olabildiğince önem vermelisiniz.

Bunların dışında koç burcu erkeklerini sarışından hoşlanır, balık etliye bayılır diye yaftalamak doğru olmaz.

4-Koç Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Koç burcu erkeği nasıl aşık edilir?

İşte böyle;

Öncelikle gözüne hitap etmeniz gerektiğini yukarı da açıklamıştık. Göze hitap etme kısmını geçersek, bir diğer önemli nokta da koç burcunun kokulara karşı olan hassasiyeti. Sizin yanınıza geldiğinde kötü bir kokuya maruz kalırsa, sizinle bir daha yolda karşılaşmak bile istemeyebilir. Yanına giderken mutlaka güzel bir parfüm kullanmış olmalısınız. Sizden aldığı o koku bile etkilenmesini sağlayabilir.

Koç burcu erkeği anaç, her koşulda yanında olacağına inandığı bir partner ister. Eğer öyle biri olduğunuzu koç erkeğine gösterebilirseniz hedefinize bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Kendisi dürüstlükte marka olabilecek bir karaktere sahipken karşısındakinin yalan söylemesini kaldıramaz. Yani diyeceğimiz o ki sakın yalan söylemeyin,

Bu burcun erkeği çok cesurdur ve partnerinin de cesur olmasını bekler. Yanında korkak ve çekingen olmamalısınız. Tabi gidip kavgaya girin de demiyoruz yanlış anlaşılma olmasın…

Koç burcu erkeğinin sosyal hayatı oldukça hareketlidir. Hem ona ayak uydurmayı hem de çevresindeki hemcinslerinizden rahatsız olmamayı öğrenmelisiniz. Özgürlüğüne çok düşkün olan koç erkeği kendisini kısıtlayacağınızı fark ettiği anda sizden uzaklaşacaktır.

Bencilliği göz ardı edilemeyecek kadar fazla olan koç erkeğini kendinize aşık etmenin en kolay yolu onun mutluluğunu her şeyin önünde tuttuğunuzu ona göstermenizdir. He bir de laf dalaşına girip kendi haklılığınızı ispat etmeye çalışmayın. Hemen kaçar.

5- Koç Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir?

Koç burcu erkeği nasıl tahrik edilir? Aslında çok basit.

Mumlar, şarap kadehleri ve tüm cazibenizle siz. Koç erkeğinin cinselliğe olan düşkünlüğünü düşündüğümüzde bunların onu etkilememesi mümkün değil. Tabi giydiğiniz kırmızı bir elbiseyle, saçlarınızın havalı duruşuyla, sıktığınız cezbedici bir parfümle bu ortamı desteklemeniz gerekiyor. Ayrıca başta da bahsettiğimiz gibi koç erkeği bakışlara çok önem verir. Bakışlarınızla isteklerinizi anlatmanız tahrik olması için yeterli olacaktır.

6- Koç Burcu Erkeğinin Cinsel Hayatı

Koç burcu erkeğinin cinsel hayatı nasıldır? Uyum sağlayabilir miyim? İlk adı mı kim atmalı? Buyurun anlatıyoruz.

Başka konularda olduğu gibi bu konuda da oldukça girişkendir ve genelde ilk adımı karşısındakine bırakmaz.

Değişikliği seven yapısına ayak uydurmak zor olabilir ama diğer türlüsünden de çabucak sıkılabilir koç erkeği.

Biriyle birlikte olmak istiyorsa bir şekilde karşısındakini etkiler ve isteğini gerçekleştirir.

Karakterine uymayacağı için inisiyatifi yatakta da elden bırakmaz.

7- Koç Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Koç burcu erkeği nasıl affeder diye bir soru soruyorsanız bu zor adamı oldukça kızdırmış olmalısınız. Açık söylemek gerekirse işiniz epey zor. Kolay affedebilen bir yapısı yoktur maalesef. Affetmesinin tek yoluysa onun ne kadar önemli olduğunu ona anlatmanız. O aslında bunu biliyor ama siz yine de sıkılmadan anlatın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here