Atsan atılmıyor, satsan satılmıyor şu kollar. Resmen yediğimiz içtiğimiz ne varsa kola gidiyor. Kilo veriyoruz, göbekten gidiyor, kalçadan gidiyor ama imkanı yok kollar yerinden kıpırdamıyor. Eh, biz de artık ne yapalım dedik, bunu kabullendik ve yok etmek yerine kıyafet hileleriyle gizleyelim dedik. Çoğunluk gibi kollarından şikayetçi olan kadınlar için 4 moda hilesini kaleme aldık!

4.Bol bol aksesuar kullanın.

Modada en sık kullanılan hilelerden biri gizlenmek istenen bölümün yakınlarında başka bir bölgeye dikkat çekmektir. Saçma gibi görünebilir ama bu gerçekten işe yarayan bir hiledir. Siz de kollarınızın tombulluğunu saklamak için böyle bir hileye ihtiyaç duyuyorsanız bileklerinizi bilekliklerle donatarak kollarınızdan dikkati uzaklaştırabilirsiniz.

kollarindan sikayetci olan kadinlar icin 4 moda hilesi 03

3.Yetim kol tercih edin.

Yetim kol denen icat resmen tombul kollar için bulunmuş. Uzun desen değil, kısa desen değil. En büyük avantajı her mevsim giderinin olması ve tabi ki aynı zamanda kolların en tombul olan kısımlarını yani üst kısımlarını gizlemesi.

kollarindan sikayetci olan kadinlar icin 4 moda hilesi 05

2.Koyu rengin her zaman için kurtarıcı olduğunu unutmayın.

Koyu renk gerçekten de zayıf gösterir, bu şehir efsanesi falan değildir. Eğer siz de kollarınızın ince görünmesini istiyorsanız koyu renkli kıyafetler tercih ederek bu işi de büyük ölçüde halledebilirsiniz.

kollarindan sikayetci olan kadinlar icin 4 moda hilesi 01

1.Şal/kimono kullanın.

Bu yaz mevsimi kollarından şikayetçi olan kadınlar için baya verimli geçti diyebiliriz, çünkü şükürler olsun ki askılı, straplez üstlerimizin üzerine geçirebileceğimiz kimonolar fazlasıyla modaydı. Ancak üzülmeyin, kimononuz yoksa şallardan yardım alarak kollarınızı gizleyebilirsiniz.

kollarindan sikayetci olan kadinlar icin 4 moda hilesi 02

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here