Kombin İçin Vazgeçilmez Parçalar

2018 Kışının gelmesiyle birlikte gençlerde giyim konusunda farkındalık yaratma çabaları başlıyor, aynı zamanda yeni bir yıl heyecanı ile de dolap yenilemek şart oluyor. Tarzımızı ortaya koymak için doğru kombin yapmak çok önemlidir. Bu kombinleri oluşturmak içinde vazgeçilmez parçalar… Ufacık bir detay bir dokunuş, kombini baştan aşağı değiştiriyor. Kendi tarzımızı ortaya koymak için kombin oluşturmak çok önemlidir.  Birbirinden güzel parçalara gelin birlikte oluşturalım.

banana republıc merve maden 

Kombin oluştururken ki tarzımıza hareket katmak için kemer . vazgeçilmez parçalar arasında yer alır. Jean üzerine kombin ederken son zamanlarda elbiselerde de rövanşta. Böyle bir kemer için aynı tarzda ayakkabı ve çanta eşlik edebilir. Kıyafetlerde ise daha canlı tonlar seçmelisiniz.

muda merve madne  

Şal, kıyafetimize renk katan en eğlenceli aksesuardır. Ne kadar sade giyinirsek giyinelim renkli bir şal kombini tamamen değiştirir. Özellikle kış aylarının vazgeçilmez kombin parçasıdır. Eğer böyle bir şalı takacaksak siyah sade bir elbise, aynı renkte ayakkabı hoş görünmenizi sağlayacak.

adl merve maden      

Kış aylarının geldiği bu günlerde dolabımızda en çok yer alacak olan kombin parçası ceketlerdir. İçine istediğimiz parçayı ekleyerek gayet şık bir görünüm elde ederiz. Bu ceketin içine canlı bir pembe, altına da sade bir jean… Sadece bu kadar basit , hazırsınız. 🙂

ince topuk merve maden   

Ayakkabı bizi biz yapan olmazsa olmazımız, göz bebeğimizdir. Kadınlar için ayakkabı bir aştır. 🙂 Paranın sustuğu , elimizin açık olduğu tek parçadır.Bu tarzda ki ayakkabıları yarım paça pantolonlar ile kombin etmelisiniz.

merve maden mudo   

Çanta, bizim kombinimizi tamamlayan ve bitiren en önemli aksesuardır. Çanta ile son atışı yaparak kombin işlemimizi bitiririz. Görüntümüze yaptığı katkı kadar da bir ihtiyaçtır aslında. Günümüzün kurtarıcısı tüm ihtiyaçlarımızı taşıyabileceğimiz bir gereksinimdir. Ve en önemlisi bir kombini en iyi şekilde ortaya koyacak aksesuardır.      

ipekyol merve maden

Gelelim tuniklere… Hem jean, tayt üzeri hemde elbise olarak kullanmak mümkün.Çok kullanışlı olması dolabımızda fazlaca yer almasını sağlıyor. Elbiseyi sivri topuk ayakkabı ile  bir adım öne çıkaracaksınız.

netwrk mrve mden

Bazen bir kombin de bütünlük sağlayan tamamlayıcı görevi gören aksesuar çeşidi, takılardır. Kombine verdiğimiz özeni en iyi gösteren durum yakışan ve zarif takılar takmaktır. Böyle iddialı bir kolye için kıyafeti sade ama şık tercih etmelisiniz.

8996966510_1_1_3merve maden

 

Gömlekler yaz kış her mevsim dolabımızda yer alan ve her ortama ayak uyduran bir giyim çeşididir. İster spor bir jeanla ister bir tayt üstüne kombin edilir. Hem şık hem spor olmanın önemli bir parçasıdır.

Evet, vazgeçilmez kombin parçalarının sonuna geldik. Artık kombin oluşturmak için yeterli bilgiye sahibiz. O zaman çılgınca bir alış-verişe ne dersiniz.:))

İlgili yazılar:

Stiletto Kombinleri ile Farklı Tarz Örnekleri

Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır? Farklı Tarzlarda Elbise Modelleri İçin Örnekler

Etek Kombinleri Örnekleri ile Kendi Stilinizi Oluşturun!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here