Kot dünyasının popülaritesi asla azalmıyor. Rahatlığı, şıklığı, hem geceye hem gündüze uyum sağlaması nedeniyle asla vazgeçilemeyen kotlar şimdi de düğmeli etekler olarak karşımıza çıktılar. Aslında bu modeller yeni değil, özellikle 90lı yıllarda sık sık kullanılıyordu. Fakat moda sillesini yiyen düğmeli kot etekler bir süreliğine bize veda edip, daha güçlü bir şekilde geri döndüler. Size göstereceğimiz düğmeli kot etek kombinleri sizi de bir tane almaya ikna edecek.

Önden düğmeli kot etekler tam bir günlük stil jokeri. Özellikle gömleklerle spor-şık havasını çok kolay bir şekilde yaşamanız mümkün. Ayakkabı içinse fazla düşünmenize gerek yok zira bu boydaki kot etekler her ayakkabıyı kaldırır.

Hem salaş, hem de şık görünmek bu kadar kolaydı aslında.

Eğer yırtmaçları seviyorsanız, bu etekleri de seveceksiniz. Bu açılabilen düğmeler sayesinde yırtmaç boyunuzu kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Bu etekler söz konusu olduğunda tek bir modelden bahsetmek mümkün değil. Midi, mini, maksi; kalem ve çan modelleri de bulunuyor. Bu tip midi kot eteklerin altına kısa topuk ayakkabılar giyebileceğiniz gibi, kombininizin geri kalanına göre stiletto da tercih edebilirsiniz.

Önden düğmeli dediysek, hep tam ortadan olacak değil herhalde. Bazı mağazalarda bu tipleri de mevcut.

Yani dememiz o ki şu sıcak yaz günlerinde alt giyimde farklı ve şık, ama aynı zamanda spor, rahat alternatifiniz olsun istiyorsunuz bu kot etekler tam size göre.

İlgili yazılar:

Stiletto Kombinleri ile Farklı Tarz Örnekleri

Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır? Farklı Tarzlarda Elbise Modelleri İçin Örnekler

Etek Kombinleri Örnekleri ile Kendi Stilinizi Oluşturun!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here