Kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?, Kova burcu erkeğini nasıl etkilerim, kova burcunun bana aşık olduğunu nasıl anlarım? diye düşünmekten kafayı yiyecek raddeye gelebilirsiniz. Çok normal. Sonuçta karşınızdaki kova burcu yani tam bir casanova. Şimdiden geçmiş olsun diyerek kova burcu erkeğini anlatmaya başlayalım.

Kova Burcu Erkeği Özellikleri

Kova burcu erkeği özellikleri diye bir başlık açmışken zekasından bahsetmemek olmaz. Dahilik dercesine varabilen ve bir zekadan bahsediyoruz. Girdiği ortamların parlayan yıldızı olmasının en büyük sebebi gezegenlerin ona bahşetmiş olduğu zekasıdır.

Aslında kova burcu erkeği özelliklerini inceledikten sonra kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun cevabını az çok tahmin edeceksiniz.

Hümanisttir, eşitlikten yanadır ve iyimser bir yapısı vardır.

Rutini çok sevmezler. Her şeyden çok çabuk sıkılırlar.

Özgürlüğü elinden alınmış bir kova erkeğinin şah damarı kesilmiş demektir. Öyle bir özgürlük merakı işte. Gerisini siz düşünün.

Yeni şeyler öğrenmek konusunda çok isteklidirler.

Tek eşlilik konusunda çok başarılı oldukları söylenemez. Her çiçekten bal alma eğilimleri vardır ama gerçekten aşık olurlarsa durulabilirler. Siz yine de çok ümitlenmeyin.

Kova Burcu Erkekleri Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye düşünedurun siz, o çoktan başkalarından hoşlanmaya başlamıştır bile. Neyse yine de bahsedelim. O kadar merak etmişsiniz sonuçta.

Kova burcu erkeği, özgürlüğüne dokunmayan, kendisiyle baş başa kalmasına fırsat veren yani yakasına yapışmayan kadınlardan hoşlanır. Adam özgür abi yaa… Rahat bıraksanıza… Şaka bir yana gerçekten kendisini kıskanıp, kısıtlamaya çalışacağınızı fark ederse çok ağlarsınız arkasından ama o çoktan gitmiş olur.

Mantıklı, doğru kararlar verip o kararların arkasında durabilen, sağlam karakterli ve zeki kadınlardan hoşlanır kova burcu erkeği. Çünkü kendisi saydığımız bu iyi özelliklere sahip bir erkektir.

Kadınların kıyafet seçimleri de onun için büyük önem taşır. Gönlüne girebilmek için önce gözüne hitap etmek lazım. Yani kova burcu erkeği için önemli olan sadece ruh güzelliği değil. E adam da haklı sonuçta ruhlar aleminde yaşamıyoruz.

Kariyer sahibi kadınlardan da çok hoşlanır. Kendisi de büyük ihtimalle hangi işle uğraşıyor olursa olsun işinin en iyisidir.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kıskandırılır?

Kova burcu erkeği nasıl kıskandırılır? diye sormadan önce kova burcu erkeği kıskanır mı acaba? diye bir düşünmek gerekiyor.

Kova burcu erkekleriyle ilgili çok net olarak şunu söylemek mümkün, kolay kolay kıskanmazlar. Genlerinde mi yok, başka bir alemden mi geldiler, insanlar kıskançlık yüzünden birbirini öldürürken bu adamlara bu rahatlık nereden geliyor? İnanın biz de bilmiyoruz.

Kova burcu erkekleri zekaları sebebiyle olsa gerek, kıskanmalarını gerektirecek bir durumla karşılaştıklarında oturup kara kara kahırlara kapılmak yerine, açık açık sorarlar aklına takılan şey her neyse ama kıskandıkları için değil sadece sorarlar o kadar.

İnat ettim illa kıskandıracağım diyorsanız şunu söyleyebiliriz; sizin dekolteniz, geç saatte dışarıda olmanız ya da telefonunuzu ona vermemeniz falan kıskanmasını sağlamaz. Belki bir ihtimal hemcinsi biri sizinle açık açık ilgilenirse efendime söyleyeyim size kur yaparsa o zaman birazcık kıskanabilir.

Kova Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Kova burcu erkeğini etkilemenin yolları deyince aklınıza labirentler gelmeli. İşte öyle karışık ve final çizgisine ulaşması zor yollar.

Güzel olacaksınız, zeki olacaksınız, bakımlı olacaksınız, kıskanmayacaksınız, benimle hiç ilgilenmiyorsun artık beni sevmiyor musun diye adamın başının etini yemeyeceksiniz. Sonra da kafanızdan aşağı çikolata sosu döküp servis edin kendinizi…

Yine de yeterli olmayabilir o yüzden anlatmaya devam edelim.

Kova burcu erkeğini etkilemek için zeki ve kültürlü olduğunuzu sık sık belli edebilirsiniz. Tabi ukalalık yapmadan.

Hoşlandığınız kova burcu erkeğinin tarzına uygun olacak şekilde şık giyinmeye özen göstererek dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz.

Maceraperest olduğunuzu her fırsatta ona hissettirmeniz de sizden etkilenmesini sağlayabilir.

Cesur davranışlarınız da onu etkileyebilir.

Yardımsever bir insansan oluşunuz da kova burcu erkeğinin ilgi alanına girmenize yardımcı olacaktır.

Kova burcu çok konuşkandır. Anlattıklarının dikkatle ve merakla dinlenmesini ister. Eğer bu isteğini karşılayabilirseniz sizden etkilenme ihtimali çok yüksektir. Ama sakın dinliyormuş gibi yapmayın. Anlarsa hemen sizden uzaklaşır siz de kafanızdan aşağı bir kova su dökülmüş gibi kalakalırsınız.

Kova burcu erkeğini etkilemenin en kolay yolu da kaçmaktır aslında. Çünkü bu tuhaf erkekler kaçmaktan çok kovalamayı sever. Çok ilgiden de sıkılır.

Tabi bunların hepsini yapsanız da sizden etkilenmeyebilir. Kova burcu erkeği sonuçta.

Kova Burcu Erkeği Cinsellikte Ne İster?

Kova burcu erkeği cinsellikte ne ister? Macera ister, değişiklik ister, fantezi ister, ister de ister. Ama en önemlisi yatakta onunla kedinin fareyle oynadığı gibi oynamanızı ister.

Kova burcunun cinsellikteki beklentilerini daha iyi anlamak isteyenlere bir Can Yücel şiiriyle örneklendirme yapabiliriz. Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş. Koyun gibi yatmayacak, kımıl kımıl olacak yatakta. Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak.

Yatakta da güzelliğe önem verir. Önce göze hitap etme konusu burada da önem taşıyor yani. Fiziğinizden giydiğiniz çamaşıra kadar kova burcu için çok önemlidir.

Kova Burcu Erkeği Neden İlgisiz?

Kova burcu erkeği neden ilgisiz? Neden olacak ya hu adı üstünde kova burcu erkeği bu. Adam özgür hayatına kendini öyle kaptırıyor ki, karşısındaki kadınla ilgilenmektense arkadaşlarıyla gezmeyi tercih ediyor. Sizin gezmenizi ya da ona çok zaman ayırmamanızı da dert etmez zaten. Seviyor mu seviyor işte, yeter.

Yeni yerler keşfetmek, yeni şeyler öğrenmek, belki çapkınlık yapmak varken zaten elinin altında olan sevgilisiyle/eşiyle ilgilenmeye ne gerek var.

Zordur kova burcu erkeği…

Ya yol yakınken dönün ya da Allah yardımcınız olsun diye bol bol dua edin…

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here