Dekorasyon zor zanaat. Ancak eğer ki püf noktaları bilirseniz ve doğru yerlerde bilginizi konuşturabilirsiniz en iyi dekoratörlere taş çıkaracak ortamlar yaratabilirsiniz. Biz de sizlere bunu bildiğimiz için dekorasyonla ilgili çeşitli püf noktaları sunmak istedik!

4.Eşyalardan kurtulun.

Tabi ki hepsinden değil ancak evin içerisinde size yer bırakmayan mobilyalardan, gereksiz eşyalardan bir an önce kurtulun ki yaşama yer açılsın. Daha sıcak ve samimi ortamlar yaratmak istiyorsanız daha basit ve az eşya kullanarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

pink and black living room

3.Home office’e bir kapı lazım.

Home office fikri iyi hoş ama çalışırken her an düzenli olamayız.  Hal böyle olunca aniden geliveren misafirlere karşı savunmasız kalıyoruz dağınıklığımızla. Bu nedenle en güzeli home office’i bir anda göz önünden kaldıracak bir kapı, perde gibi bir şey ayarlamak.

kullanisli bir dekorasyon icin 4 oneri 04

2.Beyazı renklerle donatın.

Beyaz renk dekorasyonda kullanabileceğiniz en güzel renklerdendir. Evinizi daha ferah ve geniş gösterir. Ancak her yerin beyaz olması  ortamı olması gerekenden daha ‘steril’ gösterebilir. Bu nedenle beyaz odalara biraz renk katmak için renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Beyazın sıkıcı bir renge dönüşmemesi için canlı renklerdeki aksesuarlardan yardım alabilirsiniz.

kullanisli bir dekorasyon icin 4 oneri 01

1.Köşeler oluşturun.

Evinizde kendinize ait, sizi ve tarzınızı yansıtan köşeler oluşturun. Örneğin bir kitaplığın yanına bir koltuk ve ayaklı lamba koyabilir ve orayı kitap okuma köşeniz haline getirebilirsiniz. Sadece bu da değil, stilinizi yansıtan birçok köşe fikri bulabilirsiniz.

kullanisli bir dekorasyon icin 4 oneri 05

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here