Geleneksel alışverişten çok daha karlı hale gelen online alışveriş ülkemizde ve tüm dünyada oldukça yaygınlaştı. Mağazalardan eve bir sürü alışveriş çantasıyla dönmenin tatlı yorgunluğu yerini kargocuların sevinçle karşılanmasına bıraktı. İtiraf edelim ki hepimizin zaman sıkıntısı yaşadığı şu dönemde online alışveriş teknolojinin bizlere en güzel armağanı oldu.

Herkes alışveriş yaparken daha fazla ürünü daha az paraya almak ister. İndirim dönemlerini kovaladığınız sürece bu mümkündür, ancak online alışverişte daha mümkündür. Biz online alışverişin bu güzelliğine ‘indirim kuponu’ diyoruz. Şimdi sizlerle kupon kodlarıyla gardrobunuzu ucuza doldurmanız için 5 öneriyi paylaşacağız.

5.Üye olun.

İlk işiniz alışveriş yapmak için gözünüze birkaç site kestirmek ve bu sitelerin e-mail ağına dahil olmak olsun. Böylece arada gelen indirim kuponlarından anında yararlanabilirsiniz.

kupon kodlariyla gardrobunuzu ucuza doldurmak icin 5 oneri 07

4.Keşfedin.

Bazı siteler size neredeyse tüm alışveriş sitelerine dair indirim kuponları sunar. Bu sitelerden araştırma yapabilir ve alışveriş yapmak istediğiniz siteden ballı bir kupon yakalayabilirsiniz.

Shopping online

3.Belirli günlerden faydalanın.

Unutmayın ki online alışveriş siteleri belirli günlerde size çok cazip tekliflerle gelirler. Kendinizi sevgililer gününe, anneler gününe saklayabilirsiniz. Bu dönemdeki kuponlarla çok az para harcayarak harika parçalara sahip olmanız mümkün.

Young Woman Shopping Online Sitting Besides Row Of Shopping Bags

2.Araştırın.

Eğer çok değişik, her yerde bulunamayan bir şey almayı planlamıyorsanız muhtemelen birçok alışveriş sitesinde ürünü bulabilirsiniz. Bu nedenle eğer kazançlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız biraz internet kurdu olmayı göze almanız gerekiyor. Tüm alışveriş sitelerine göz atmalı ve size en uygun olan fiyatı tercih etmelisiniz.

santa clause sticking hand out of monitor with gifts

1.Son kullanma tarihine bakın.

İndirim kuponunu nereden edinmiş olursanız olun her indirim kuponunun bir son kullanma tarihi olduğunu unutmayın. Bu son kullanma tarihi genelde uzakta olmaz, birçok indirim kuponu yalnızca birkaç gün geçerli olur.

kupon kodlariyla gardrobunuzu ucuza doldurmak icin 5 oneri 02

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here