Kardashianların küçük üyelerinden biri olan Kylie Jenner, son yıllarda en çok değişim geçiren aile üyelerinden biri. Her ne kadar estetik yaptırmadığını söyleyip herkesin gözünde yalancı konumuna düşse de sonrasında gerekli itirafı yapıp ucundan kıyısından yeniden gözümüze girmeyi başardı. Şimdiyse gerek stiliyle, gerek yeni çıkardığı makyaj koleksiyonuyla yoğun ilgiye maruz kalıyor. Ne giyse moda oluyor, ne sürse iki gün konuşuluyor.

Peki bu kız neden bu kadar ünlü oldu?

Aslında onun ünü ailesinden geliyor. Biliyorsunuz, senelerden beri Kim Kardashian’ın da da bu kadar meşhur olmasının sebebi olan Keeping up With Kardashians programı Amerika’da devam ediyor. Yalnızca Kardashian ailesinin yaşantısını konu alan bu reality show sayesinde Kylie Jenner da meşhur oldu. Ancak kendileri ilk meşhur olmaya başladığında bu kadar gösterişli değildi.

İşte bu hanım hanımcık kız Kylie Jenner. Sadece birkaç sene öncesi. Hatta o zamanlar ablaları gibi kıvrımlı bir vücuda sahip olmadığı için, hafif kilolu olduğu için ve annesi tarafından ablası Kendall Jenner gibi modelliğe yönlendirilmemesi sebebiyle sanıyoruz ki biraz içerledi. Bu hırsla makyaj markasının yanında bir de aksesuar ve kıyafet markası da çıkardı ve yukarıda da dediğimiz gibi hala her yaptığı olay oluyor. Aradaki değişimi biraz daha net görebilmeniz için iyi bir fotoğraf paylaşalım şimdi de.

Peki bu kadın ne giyiyor, ne sürüyor, ne takıyor ki bu kadar moda oluyor?

7.Kahverengi Tonlarında Rujlar

Ya kızlar biz değil miydik kahverengi tonlu rujlara ‘anne ruju’ diyen? Ama ne oldu Kylie bir sürdü biz de her yerde kahverengi ruj arar olduk.

6. Mat Kalıcı Rujlar

Nerede artık o parlak rujlar? Göremez olduk.

5. Mavi-Yeşil Saçlar

Mavi-yeşil saç boyalarından sen sorumlusun Kylie!

4. Sivri Uzun Tırnaklar

Küt tırnak mı? Ay çok banal!

3. Crop Top

Sadece yazlık kombinlerde değil, her gün her gece crop top ama!

2. Korse Kemerler

İçimize giydiğimiz korseleri dışımıza çıkardık Kylie sayesinde.

1. Mini Kot Şortlar

Tamam kabul edelim ki aslında kot şortlar sadece Kylie ile moda olmadı ancak kabul edelim ki bu kadının üzerinde göre göre biz de hepten bağlandık bu kot şortlara.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here