19 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren ve kitabının okuyucuları tarafından oldukça merak konusu olan Labirent filmi, yapımcısından, oyuncusuna ve görsel efektlerine kadar oldukça muhteşem bir filmi sizlere sunmakta.

Labirent: Ölümcül Kaçış

Bilim kurgu, aksiyon ve gizem türünde filmler sevenler için gidilmesi gereken bir film olan Labirent, Thomas adlı bir çocuk ile birlikte 60 kişinin daha labirente hapsolmasıyla başlar. Daylon O’Brien, Kaya Scodelario, Patricia Clarkson, Will Poulter, Thomas Brodie-sangster’ın başrollerini paylaştığı film, ABD yapımıdır.

Labirent Ölümcül Kaçış (3)

Uyandığında kendini labirentte bulan Thomas, adı haricinde hiçbirşey hatırlamamaktadır. Diğer çocuklardan aldığı bilgiyle kendisinin Glade adında kapalı bir alanda olduğunu öğrenen Thomas bulunduğu ortamdan kaçmak için tüm cesaretini kullanıyor. Bu kasabada yetişkin insanların olmaması ve sadece erkek çocukların bulunması işleri daha güç bir konuma sürüklemektedir. Hepsinin ayrı bir görevi bulunan bu çocukların hem hayatlarını sürdürmesi hem de bu kasabadan kurtulması gerekiyor.

Labirent Ölümcül Kaçış (2)

Oldukça iyi bir oyuncu kadrosuyla ve gelecek vaad eden oyuncularıyla kesinlikle izlenmesi gereken Labirent: Ölümcül Kaçış için geç kalmadınız. Filmi en yakın sinema salonlarında gösterimde olarak görebileceksiniz.

Labirent Ölümcül Kaçış (1)

Labirent Ölümcül Kaçış (4)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here