Louis Vuitton deyince aklınıza ne geliyor? Benim aklıma pazarda satılan çantalar geliyor. Genelde kahverengi, neredeyse herkeste gördüğümüz çantalar. Küçümsediğimi düşünmeyin,pazarlardan çok çanta almışlığım vardır ama hiç Louis Vuitton çakması almadım. Çünkü o kahverengi çantalar babaanne çantası gibi geliyor bana. 

İşte tam da Angelinacığımın taktığı şu desenli çantalardan bahsediyorum. Her yerde ve herkeste var değil mi? Bunu sevmiyorum ben.

Gerçi temmuz sonlarında çıkan W Bag oldukça güzeldi ama bunu pek göremedim. Belki alırdım görsem diyorum, belki. Her ne kadar o kahverengi boğucu deri yine kullanılmış olsa da daha modern görünüyor. Ve bu yaz baya ünlü bu çantayı tercih etti.

Tabi sadece çanta değil Louis Vuitton’da satılan. Ama ne önce çıkan parça hep çanta olmuş. Zaten bu bizim pazarlardan bile belli bence. Cüzdan, bavul, çanta haricinde bu markanın çakmasını gören var mı? Varsa da eminim çantayla kıyaslanamayacak derecede azdır 😀

Hatta çakması eminim ki olmayacak ama çöp torbası bile satılıyor LV’de. Alan da var sanıyorum. Çok zenginim, çöp torbam bile marka olacak.

Ben bir haber vermek istemiştim aslında.. Yukarıdaki kişi Marc Jacobs. Louis Vuitton’un 15 senelik sanat direktörü. Geçtiğimiz günlerde bu işi bıraktı ve LV öksüz kaldı. Ancak yerine Nicolas Ghesquière adlı beyefendinin geçtiği geçen günlerde açıklandı.

Normalde bu şekilde çok çok yüksek fiyatlara sahip markaların gidişatını pek önemsemem ama Louis Vuitton bizim çakma çanta pazarımızın en önemli üyelerinden biri olduğu için bunu paylaşmak istedim. Hem bütün moda dünyası Nicolas’ın çıkaracağı modelleri merakla bekliyormuş. Biz neden habersiz kalalım ki dedim. Umuyorum o insanın içini boğan kahverengiden vazgeçer.

Sevgiler… 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here