Banyo modelleri arasında bir çok alternatif vardır. Modern banyo dolapları, açık raf sistemleri, lüks banyo modelleri gibi bir çok seçeneğiniz vardır. Bu yazımızda sizler için lüks banyo modellerini derledik. Gelin yakından bakalım.

Lüks Banyo Modelleri

Lüks banyo modelleri oluştururken tarzınıza ve seveceğiniz renkleri kullanmaya özen gösterin. Banyo evin tarzını belirleyen ve diğer banyo ürünleri ile bir bütün olmasına özen göstermelisiniz.

Altın renkleri oldukça caziptir. Bu renklerdeki banyolar her daim daha lüks ve şık durmaktadır.

Açık tonlarda, özellikle beyaz ve grinin birleşimi ile de harika banyo dolapları elde edebilirsiniz. Lüks banyo dolapları arasında iyi bir alternatif. Bu tarz bir banyo her daim hijyenik duracaktır.

Az eşya ile de lüks bir banyo elde edilebilir. Bunun için alan elbette önemlidir. Alanı geniş gösteren lüks banyo örneği.

Lüks banyolar için tamamlayıcılar da oldukça önemlidir. Özellikle aydınlatmalar bir banyonun olmazsa olmazıdır. Banyoyu daha geniş gösterirken aynada kendinize bakarken daha ferah hissetmenizi sağlar.

Güne başlarken kendinizi ilk göreceğiniz yer banyodur. El ve yüz yıkama sırasında veya duş sonrası kendinize bakarken daha iyi bir görünüm elde etmek için güneş rengine yakın aydınlatmalar seçebilirsiniz.

Gümüş tonları da banyoyu lüks göstermek için iyi bir alternatiftir.

Tasarım banyolar için farklı detaylardan ve ürünlerden yararlanabilirsiniz. Fayans seçimini farklı şekillerde kombin edebilirsiniz.

Açık tonların ortamı büyük gösterme etkisinden faydalanabilirsiniz.

Küvet kullanmak isteyenler için oldukça ideal bir alternatif. Dikdörtgen banyolar için bu tarz bir tasarım uygulanabilir.

Altın renklerini sevenler için oldukça lüks bir banyo örneği.

Banyo ve tuvaletin ayrıldığı bir örnek.

Siyah banyo dekorasyonunda çok kullanılmasa da ufak detaylarda ve tezgahlarda kullanılabilir. Banyo tasarımı yaparken mutlaka doğru ürünleri seçmeli ve gerekirse bir mimardan yardım alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here