Marilyn Manson’ı tanımayanınız var mı? En azından bir kere çarpıcı ve değişik hatta korkunç da diyebileceğimiz makyajıyla gözümüze çarpmıştır internette. Baya hayranı var kendisinin. Bazı şarkıları da güzel, ama ben dinleyemiyorum. Yüzü gözümün önüne geliyor vallahi korkuyorum.

 

05-11-2013 09-53-34

 

Bak bunu görünce de tırstım şimdi!

Kendisinin amacı da dikkat çekmek, farklı olmak zaten. Çoğu ünlü buna ihtiyaç duyar gündemde kalabilmek için. Bunda şaşılacak bir şey yok. Ama bu sefer bu adam, makyajsız sıradan haliyle gündeme oturdu!

05-11-2013 09-50-06

 

Tanıdınız mı kendisini?

Çok sevdiği bir diziden konuk oyuncu olma teklifi alan Manson, yapımcıları kıramamış ve kabul etmiş. Dizide patenli bir garsonu canlandıran Manson bana makyajsız haliyle az biraz Profesör Snape’i anımsattı. Ama Allahaşkına bu adamın bizim mahalledeki ortayaşlı amcalardan ne farkı var? Yapma Manson, etme Manson. O boyaları suratına sürme Manson!

05-11-2013 09-52-27

 

Gördüğünüz gibi makyaj çok şeyi değiştirebiliyor. Bu kadar masum ve sıradan bir adamı çocukların korkacağı biri haline getirebiliyor. İşte makyajın gücü! Tabi bizim makyajımızın amacı bu değil. Ünlü değilsek, dikkat çekmemiz gerekmiyorsa, cadılar bayramı partisine gitmiyorsak (bu da yeni adet) , birisini korkutmak istemiyorsak (hııımm bu olmayacak şey değil) böyle bir makyaja ihtiyaç duymuyoruz. Bizim amacımız var olan güzellik potansiyelimizi ön plana çıkarmak. Çünkü zaten biz hepimiz çok güzeliz!

Umuyorum Marilyn Manson’ı bu haliyle daha fazla görürüz. Gerçi onun tanınmak istediği imaj bu değil ama olsun.

Güzelsiniz siz, hep güzel kalın. Sevgiler <3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here