Makyaj dünyası, koskocaman bir dünya. Birçok ürün, birçok makyaj modeli bulmak mümkün. Gelin görün ki bir süre sonra hepsi göze sıradan gelmeye başlıyor, farklı bir şeyler arıyoruz. Ya da özel bir randevumuz var, her zamanki hazırlanmak istemiyoruz, makyajımıza hareket istiyoruz. Peki bu durumda ne yapmalı?

makyajiniza hareket katmanin 4 yolu 09

4.Neon renkler kullanın.

Neon renkleri üzerinizde kullanmaya çekiniyor olabilirsiniz ama makyajınızda kullanmamak için hiçbir sebep yok! Sadece eyeliner ile yapılmış bir göz makyajını neon pembe bir rujla tamamlamanız hiçbir zaman sıradan değildir.

makyajiniza hareket katmanin 4 yolu 11

Neon renklere makyajınızda daha az yer ayırmak isterseniz neon renkli bir eyeliner da kullabilirsiniz.

3.Parıltı ekleyin.

Makyajınıza hareket katmanın en güzel yollarından biri de parıltı katmaktır. Sıradan bir göz makyajında parıltılı malzemeler kullandığınız takdirde makyajınızı çok daha farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Bunun için simli eyeliner, pigment ya da makyaj simlerinden yararlanabilirsiniz.

makyajiniza hareket katmanin 4 yolu 04

2.Ombre dudaklarla tanışın.

Modanın ve makyajın her alanında ombre trendini görmeye alıştık. Ama kabul edelim hala sıradışı bir seçenek. Özellikle ombre dudaklar makyaja inanılmaz bir farklılık getiriyor. Siz de sıradan bulduğunuz bir makyajı ombre dudaklarla tamamlayabilir ve sıradışı, farklı makyajınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

makyajiniza hareket katmanin 4 yolu 08

1.Kedi gözlerle büyüleyin.

Sıradan bir seçenek gibi gelebilir ama aslında değil. Kedi gözler hiçbir zaman popülaritesini kaybetmedi, aksine gün geçtikçe daha da popülerleşiyor. Normal bir göz kaleminden ya da eyelinerdan daha farklı bir izlenim için kuyruğu uzatılmış, kalınlaştırılmış eyeliner görüntüsünü tercih edebilirsiniz.

makyajiniza hareket katmanin 4 yolu 02

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here