Havanın sıcak mı olsam soğuk mu olsam diye karar veremeyip bizi de kararsızlık içerisinde bıraktığı şu günlerde üzerimize almak için en hafif ve en iyi seçeneklerden biri kuşkusuz kot ceketler. Hem yazlık hem kışlık kıyafetlerimizle uyum sağlayan bu nadide parça her kadının gardrobunda bulunması gerekenlerden. Hem spor, hem de günlük kombinlerinizi tamamlayacak kot ceketler sizin de bu kararsız havalarda favoriniz olacak.

Tam mevsimi yaklaşırken bu nadide parça sayesinde hem yazlık hem de kışlık parçalarınızı değerlendirmek istersiniz diye kot ceketlerle yapılan en şık, en güzel kombinleri sizler için derledik. İlham bizden, kombin sizden. Kolay gelsin!

Moda değiştikçe kot ceketlerin formu da değişti elbette. Boy friend kot ceketler sayesinde rahatlığa aşık olacaksınız.


Kat kat giyinmek bugünlerde çok riskli onun yerine rahat bir kombin üzerine bir kot ceket ve bir şal yeterli!

Kot ceketlerin muhtemelen en güzel yanı yaz gelmeden giymek için yanıp tutuştuğumuz yazlık elbiseleri giymemiz için bize fırsat vermesi. Hem üşümüyoruz, hem de o çok özlediğimiz elbiselere kavuşabiliyoruz. Üstelik kot ceket sayesinde çok şık bir kombine sahip oluyoruz.


Hem botlarınızla hem de yazlık ayakkabılarınızla kombinleyebileceğiniz kot ceketler dört mevsim boyunca gardroplarımızın tahtına kurulmayı hak ediyor.


Kot ceketler elbiseyle olduğu kadar eteklerle de uyum sağlıyor. İster uzun ister kısa eteklerinizle kombinlerinizi yapabilirsiniz.

İlgili yazılar:

Stiletto Kombinleri ile Farklı Tarz Örnekleri

Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır? Farklı Tarzlarda Elbise Modelleri İçin Örnekler

Etek Kombinleri Örnekleri ile Kendi Stilinizi Oluşturun!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here