Hayatınızın en güzel gecesini yaşayacağınız mezuniyet balonuz için hala kıyafet seçmediyseniz elinizi çabuk tutun. Kıyafet işleri son dakikaya kalmaz:) Ama merak etmeyin işinizi kolaylaştıracak bir çok alternatifi bu yazımızda bulabilir, gecenizin parlayan yıldızı siz olabilirsiniz…

10-SEÇİL STORE’DAN SADE ŞIKLIK

Mezuniyet Balosuna Özel 10 Kıyafet_01

Seçil Store’dan ulaşabileceğiniz 375 TL fiyat etiketli bu elbise, sade görünüm yakalamak aynı zamanda şık olmak için de tercih edilebilecek pastel rengiyle büyüleyen harika bir tercih olacak.

9-ROMAN

 

Mezuniyet Balosuna Özel 10 Kıyafet_02

Pembe rengin sıcak tonuyla dizayn edilen Roman’ın 549 TL etiketli bu şık elbisesi uzun boya sahip kadınlar için özellikle tercih sebebi olabilir.

8-ROMAN’IN SİYAH İNCİSİ

 

Mezuniyet Balosuna Özel 10 Kıyafet_03

Ne olursa olsun siyah renkten vazgeçemeyen ve uzun elbise seven kadınlar için mezuniyet balosunda da şıklığı gösterebilecek özel bir tercih.

7-BEYMEN COLLECTİON

 

Mezuniyet Balosuna Özel 10 Kıyafet_04

Vişne çürüğü rengi ile göz alıcı bir tasarıma sahip Beymen imzalı bu harika elbise mezuniyet geceniz için aradığınız fırsat olacak. Fiyatı biraz yüksek olabilir ama bir kere mezun olduğunuzu da unutmamak lazım:)

6-OLEG CASSİNİ

Mezuniyet Balosuna Özel 10 Kıyafet_05

Zarafetin bir diğer adı: Oleg Cassini… İnce bel ve kavisli kalça hatlarına sahipseniz bu tercih sizin için yerinde olacak.

5-ADİL IŞIK İLE CESUR VE SEKSİ

 

Mezuniyet Balosuna Özel 10 Kıyafet_06

Derin yırtmacı göz alıcı kırmızı rengi ile geceye damganızı vuracağınız bu elbise uzun bacaklara sahip kadınların özellikle tercihi olmalı. Oldukça da uygun bir fiyat etiketine sahip bu elbise ile unutulmaz bir mezuniyet gecesi yaşayacaksınız.

4-MANGO MAVİSİ

Mezuniyet Balosuna Özel 10 Kıyafet_07

Mango imzalı koyu mavi bu şık elbise ile fazla kilolarınızı saklamanız da mümkün olacak:) Mezuniyet geceniz için yaptığınız diyet eğer yeterli gelmediyse üzülmeyin. Bu elbise tüm kusurlarınızı gizleyecek meziyete sahip:)

3-GÖZ ALICI SADELİK YİNE OLEG’DEN…

Mezuniyet Balosuna Özel 10 Kıyafet_08

Tercihini sade ve şık seçimlerden yana kullanacak olanlar için bir alternatif daha yine Oleg Cassini’den…

2-NETWORK DİZGİNİN DIŞINDA

 

Mezuniyet Balosuna Özel 10 Kıyafet_09

 

Network dizginin dışına çıkarak iki parça tasarım sunduğu bu şık elbise ile sizi özel gecenizde diğer tüm arkadaşlarınızdan ayrı bir yerde tutacak.

1-DERİN GÖĞÜS DEKOLTESİ CESUR BİR NİCOLE MİLLER İMZASI İLE ÜZERİNİZDE…

 

Mezuniyet Balosuna Özel 10 Kıyafet_10

Siyah rengin asaleti tartışılmaz. diğer renkleri hep peşinden sürükler kuşkusuz. Siz de siyah renkten vazgeçemeyenlerdenseniz Nicole Miller imzalı derin göğüs dekoltesine sahip bu iddialı elbiseyi tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here