Sokakta, internette, kuaförlerde artık neredeyse baktığımız her alanda Nail Art çalışmaları görebiliyoruz. Biz bayanların uğraşmaktan çok hoşlandığımız bu uygulama sayesinde deyim yerindeyse tırnaklarımız renklendi. Artık tek renkten çıkıp minimum 3 renk ile ortaya çok güzel şekiller ve çalışmalar çıkarabiliyoruz.

2

Bir zamanların modası herkesin ayağında olan Converse model ayakkabılar parmaklara nail art oldu. Kolaylıkla yapacağınız bu nail art spor kıyafetlerinizle kombinlenebilir.

3

Çılgın Hırsız Minion’ları bilmeyeniniz yoktur. Bu animasyon ülke çapında oldukça ses getirdiği için nail art çalışmalarınada konu olmuş. Oldukça eğlenceli bir tasarım olan Minionlar için sadece 4 renk oje yeterli olacaktır.

4

Renkli ve desenli bir nail art çalışmasından söz edelim diyorsanız tam size göre bir çalışma özellikle tırnakların uzun olmasını gerektirmeyen bu modeli kısa tırnaklarınıza yapabilirsiniz. Özellikle belirli renklerle değil evde bulduğunuz ojelerle değişik modeller ortaya çıkarmak sizin elinizde.

5

Dünya üzerinde tüm sosyal ağlar oldukça fazla kullanılmakta. Kullanım sıklığı fazla olduğunda logolarıda fazlaca ön plandadır. Eğer değişik bir tasarım arıyorsanız sizde dilediğiniz bir sosyal ağın nail artını tırnaklarınıza yapabilirsiniz.

nail-art1

Yazı, denizi, güneşi ve palmiyeleri seviyorum diyorsanız bu nail art tam sizlik demektir. Tırnaklarınıza bakıp geçen yaz aylarının özlemini duyacağınız bu nail art çalışması oldukça özen gösterilmesi gereken türden.

6

Ben tam bir sonbahar insanıyım diyenler için güzel bir tasarım. Hem kolay hem az renkli olan bu çalışmayı kullanma zamanınız gelmiş demektir.

7

Okuduğunuz gazete kağıtlarından nail art yapabileceğiniz aklınıza gelmiş miydi ? Eğer cevabınız hayırsa hemen bunu denemelisiniz. Yapmanız gereken sadece ojenizi sürüp üzerine gazete kağıdını kurumaya yakın koymak olacaktır. Bu sayede zahmetsiz bir nail art çalışmasını tamamlamış olacaksınız.

9

En farklı tasarımlardan biri olan bu modeli tercih edebilecek oldukça az kişi olduğunu tahmin ediyorum. Fakat bu nail arttan ilham alınarak farklı modeller tasarlanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here