Havalar soğumaya başladı. Bu mevsimde tam ne giyeceğimizi bilememe durumu baş göstermektedir. Peki bunun çözümü nedir ? İyi bir kombin ve bakış ile dolabınızda ki ürünleri kullanabilirsiniz. Özellikle kahve tonları her Sonbahar- Kış kreasyonlarında trend haline gelmektedir. Fakat bunları renklendirmek sizin elinizde. Bir küpe, ayakkabı veya çanta ile renginizi ve canlılığınızı her zaman koruyabilirsiniz. Kafa karışıklığına sebep vermemek için sizlere Sonbahar’da nasıl giyinilmeli örneklerini sunacağız.

Nasıl Giyinmeli Sonbahar Kombinleri (1)

Sonbaharın trendini kendiniz yakalayabilirsiniz. Kahverengi gibi biraz daha kapalı renklerin sürekli kullanıldığı bu dönemlerde canlılığınızı kaybetmek istemiyorsanız fularınızı veya çantanızı renkli seçeyerek kombininizi biraz daha renklendirebilirsiniz. Özellikle uzun tuniklerin çok fazla kullanıldığı bu dönemde taytlar moda olmaktan vazgeçmiyor.

Nasıl Giyinmeli Sonbahar Kombinleri (2)

Evinizde bulunan kot pantolonlarınızı sonbahara uydurabilirsiniz. Krem ve beyaz gibi açık tonlarla tamamlayabileceğiniz bu tür kıyafetlerinizde tek rengin hakim olmasına karşı duyarlı olmak gerekir. Sadece iki renk kullandılğı zaman şıklığınızdan eser kalmayacaktır.

Nasıl Giyinmeli Sonbahar Kombinleri (3)

Yeni yeni sonbahar kendini gösterirken havaların hangi düzende ilerleyeceğini kestiremiyoruz. Bu yüzden giyeceğiniz hırka, mont tarzı giysilerinizin altına sıfır kollu atletlerden giyebilir ve bunu uzun bir kolyeyle tamamlayabilirsiniz. Dar paça pantolonların altına kullanacağınız topuklu ayakkabılar sizi olması gerektiğinden daha uzun gösterecektir.

Nasıl Giyinmeli Sonbahar Kombinleri (4)

Topuklu ayakkabıdan çok babetleri ve sportifliği tercih edenler için bu örnegi verebiliriz. Sonbaharın gelmesini istemeyenler bu kombini kullanarak bu durumu biraz daha geciktirebilirler. Sırı saracak bir body giydiğiniz zaman uzun kolyelerinizde tamamlayabilirsiniz.

Nasıl Giyinmeli Sonbahar Kombinleri (5)

Güneş gözlüğünü havalar soğusa bile kullanmakta sıkıntı görmeyenlerdenseniz bu kombin sizin seveceğiniz türden. Daha çok dar paça türünde pantolonların moda olacağını düşünüyorsanız bu Sonbahar için yanılıyorsunuz. İspanyol paça pantolonlar ile hem rahatlığı hem de şıklığı yakalayabileceksiniz.

Nasıl Giyinmeli Sonbahar Kombinleri (6)

Sonbahar gelsin makyajımı yaparım, kahverengi tonlarından kurtulurum diyenler muhtemelen aramızda vardır. O zaman sizlere cıvıl cıvıl bir önerimiz var. Pembenin ve beyazın uyumunu kullanabilirsiniz. Yalnız kullandığınız pembelerin arasında ton farklılığı yaparak şık olabileceğinizi sakın unutmayın.

Nasıl Giyinmeli Sonbahar Kombinleri (7)

Sadece mavi kotlar değil buz rengi kotlarda bu yılın modası arasında. İlerleyen günlerde daha çok göreceğimiz kadife ayakkabı ve çantaları yarasa kollu giysileriniz ile kombinleyebilirsiniz.

Nasıl Giyinmeli Sonbahar Kombinleri (10)

Çok özel bir davete davetlisiniz ve bu sezon için nasıl bir kombin yapacağınızı bilmiyorsunuz ? İşte tam size göre bir kombin. Hem sportif hem de özenli bir şıklık ile birlikte bu günü istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Siyahın, pembenin ve beyazın uyumu ile harika görünüyor olacaksınız.

Nasıl Giyinmeli Sonbahar Kombinleri (11)

Spor giyimi sevenler için sonbahar aylarında kahverengi ve tonlarında renklere bürünmek hayal olabilir. Daha renkli kıyafetlerle gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Superga ayakkabılar ve GAP hırkalar yine bu yılın modası arasındadır.

 

Nasıl Giyinmeli Sonbahar Kombinleri (12)

Arkadaşlarınızla gideceğiniz bir mekan veya işinize giderken bu kombini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Converse ayakkabılar ile sportif bir şıklığı beraberinizde tamamladığınız parçalar ile tamamlayabilirsiniz. Fakat böyle bir şıklığı elde edebilmek için çok canlı renkler kullanmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here